Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy a Mi...

Mit szóltok hozzá, hogy a Mi Hazánk Szekszárdon a holnap megismételendő 2 egyéni választókerületi képviselőválasztáson visszalépett a Fidesz javára?

Figyelt kérdés

Szekszárdon az említett 2 választókerületben, ahol nagyon kis szavazatkülönbséggel de az összefogás jelöltje győzött: a Fidesz - Jászberényhez hasonlóan csalásra hivatkozva - megismételteti a választást. (Ha ismét győzne az ellenzéki összefogás: az összefogásé lenne a közgyűlési többség Tolna megye megyeszékhelyén)

A Mi Hazánk híroldala (a k.info) már mosdatja is magukat, hogy egyéni akcióról van szó - és a két korábbi képviselőjelölt (Czank Istán és Sütő Péter) nem is volt tagja a Mi Hazánknak.

Se Orbán, se Gyurcsány erre visszaléptek Orbánnak HOGY IS VAN EZ AKKOR???



2019. nov. 9. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Sokszor 0 százalékra lettem lepontozva, amikor azt mondtam az idei önkormányzati választás előtt, hogy a Mi Hazánk a Fidesz kamu ellenzéki pártja. Most bebizonyosodott, hogy mindvégig nekem volt igazam.
2019. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

1-es! A pontozás miatt sírni nem kell, én sosem nézem. Amúgy meg igazad volt. Ez eddig sem volt kérdés, ugyanezt eljátszották Jászberényben is, ott rájuk szóltak, hogy tán mégsem kéne. az "MHM" nem lesz hosszú életű formáció, olyanok lesznek, vagy már azok, mint a baloldalon a Párbeszéd, hogy névben létezik és önálló, de gyakorlatilag nincs.

De ez nem baj, kezd egyre jobban látszani, hogy 2022-re két nagy tömb marad csak egy fideszes (Fidesz-KDNP-MHM és ide csapom Munkáspártot is, bármennyire súlytalanom ma tízből kilenc kérdésben a Fidesszel értenek egyet) és egy baloldali-liberális (DK-Momentum-Jobbik-MSZP-LMP-Párbeszéd és még az egyén náluk is kisebbek mint pl. Márki-Zay Mindenki Magyarországa Mozgalma)

2019. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Rájöttek, hogy nem a Jobbiktól veszik el a szavazatokat hanem a fidesztől, szóval gyorsan korrigáltak
2019. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%

2022ben egy döntetlen közeli választási eredmény után, a mérleg nyelve az 5%os Mi Hazánk Mozgalom lesz.

És a Toroczkai nem a magyargyűlőlő moslék koalícióval fog lepaktálni😊

2019. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"De ez nem baj, kezd egyre jobban látszani, hogy 2022-re két nagy tömb marad csak egy fideszes (Fidesz-KDNP-MHM és ide csapom Munkáspártot is, bármennyire súlytalanom ma tízből kilenc kérdésben a Fidesszel értenek egyet) és egy baloldali-liberális (DK-Momentum-Jobbik-MSZP-LMP-Párbeszéd és még az egyén náluk is kisebbek mint pl. Márki-Zay Mindenki Magyarországa Mozgalma)"


A kisebb ellenzéki tömbök közé tartozik Puzsér Róbert Állampolgárok a Centrumban Egyesülete. Ez ha egyesülne Márki-Zay Péter mozgalmával, akkor sikerülne egy olyan parlamentbe bejutni képes ellenzéket létrehozni, amiben csak tisztességes politikusok és civilek vennének részt. A Fideszt sajnos a többség a másik tolvaj csapatra szeretné leváltani, nekik Czeglédy Csaba, Gyurcsány, és Horváth Csaba és hasonló politikusok kellenek, akiknek nincs szavahihetőségük, sőt, korrupcióban és csalásban érintettek lehetnek.

2019. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Mi hazánk a Fidesz kirakatpártja, ami arra jó, hogy elszívja a szélsőséges 5-6%ot a Jobbiktól, így pedig az ellenzéktől.
2019. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Azért, mert noha nem mindenben értenek egyet a Fidesszel mégis őket látják szívesebben mint a ezt a liberális-kommunista hazaáruló söpredéket. Tisztelet ezért nekik! Nem szeretem Orbánt! Sok minden nincs rendben az országban. De inkább ő, mint a ez magyargyűlölő banda akik beömlesztenék az országba a migráns hordákat és akik már egyszer a pusztulás szélére sodorták hazánkat.
2019. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
7-es vagyok! Még annyi, hogy én hungarista vagyok, mert csak ez az eszme képes arra, hogy Magyarországot helyre hozza.
2019. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem senkit se lepett meg, eddig is tudni lehetett, hogy a mihazánk nevű egylet a fidesz pártja.
2019. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Még annyi, hogy én hungarista vagyok, mert csak ez az eszme képes arra, hogy Magyarországot helyre hozza."


Az biztos. :D

2019. nov. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!