Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem vesznek példát a...

Miért nem vesznek példát a botrányos videókon szereplő bal oldali politikusok a Borkai Zsoltról és mondanak le?

Figyelt kérdés

Borkai Zsoltot heteken át napi 5 cikkben hozták le az Indexen meg minden balos sajtóban, most meg is lett a böjtje , lemondott.


A balos politikusok miért nincsenek így vegzálva és miért nem mondanak le?


Wittinghoff, Lachner, stb stb


2019. nov. 10. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lacknert kizárták a pártból. Wittinghoff esete pedig nem egyenlő borkaival. Egyébként borkai csak a választások után mondott le, pedig előtte is kikerült a felvétel. Túl fontos bástya ez a Győr
2019. nov. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Lachner ugyanúgy felveszi a zsíros fizetését az adónkból és továbbra is politizál a kerületében.


Wittinghoff pedig erkölcstelen és politikushoz méltatlan videón szerepelt.

2019. nov. 10. 14:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem vesznek példát, mert állítólag a Kóté ikrek most nem vállalnak luxusprostitúciót.
2019. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Arra nem tudok rájönni, kinek volt nagyobb pénisze, Wittinghofnak láttam ügye a vidibe, ,de Borkainak nem, nos én gyanítom, hogy volt még egy videó amin látszott , de megbeszélték, hogy lemondd ha nem teszik ki, égő lett volna, hogy Budaőrs vezérének nagyobb. Rákosfalvinak meg jó a genetikája. :D


Péniszméret lehet a háttérbe :D.

2019. nov. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Wittinghoff pedig erkölcstelen és politikushoz méltatlan videón szerepelt."


Házasságtörés, magánügy, arról nem tehet, hogy ezt valaki suttyomban videóra vette. Ezzel szemben Borkai kihirdeti, hogy Isten, család, haza és mindeközben közpénzen kuvázik, jachtozik, kokózik és nem mellesleg családostul szétlopja a városát.Én értem, hogy a fideszesek semmiképpen sem szeretnék látni az égbekiáltó különbséget de ettől még van!

2019. nov. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5 Borkairól annyi felvétel van, hogy ugyanazt csinálja mint a Wittinghoff.


A többiről semmilyen bizonyíték nincs.

2019. nov. 10. 14:57
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"A többiről semmilyen bizonyíték nincs."


Csak azért mert Polt Peti a főügyész és egy fideszes bűnöző ügyeinek sincs következménye ebben az országban még mindenki tudja, végig vették szépen a piszkos ügyeiket, az ő lopásait, a fiáét, a lányáét, a feleségéét, gondolom az origo elfelejtette megírni. A google nagy segítségedre lesz ha mégis érdekel, de elég Hadházy Ákos facebook bejegyzéseit megnézni az ügyeiről, az is tökéletes képet ad a NER kutyákhoz méltó, családostul, haverostul mindent szanaszéjjel lopó, bűnöző tevékenykedéseiről. Nem mondom, hogy ezt a Lacknert tartogatni kéne mert ő is egy szégyen, de ezek mellé venni Wittinghoffot fogyatékosságra vall.

2019. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért a 71.65% és az összes egyéni körzet elhozása önmagáért beszél. Amúgy vicces, hogy úgy akarják eladni a Borkai Zsolt lemondását, mintha önmagától tette volna. Egyértelmű, hogy pártközpontból kiadták, hiszen eléggé nagy rést ütött a pártimázson.


"a győriek azért harcoltak velünk, hogy ez a város fejlődjön és felkerüljön Európa térképére. Ezért nem is akartam és nem is tehetem meg azt, hogy egy ilyen felhatalmazás mellett bármikor is visszalépjek. Az elkövetkező 5 évben Győr város polgármestereként fogok tevékenykedni".

2019. nov. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem azért, de ha a k..rvázás annyira erkölcstelen, akkor a 10 éve hatalmon lévő keresztény kormány miért nem illegalizálja?


Egyébként:

- Wittinghoff egy liberális politikus, nem a keresztény erkölcs felkent papjainak pártjának tagja.

- Wittinghoff egyedül, egy kisszobában etyepetyézett egy átlagprostival, Borkai egy luxusjachton, luxusprostikkal, gruppenben győri funkcionáriusokkal, ahova ki tudja hogyan, mennyiért és miből került.

- Lackner egy teljesen más figura, nyilvánvalóan egy korrupt tahó, már csak ezért sem fog lemondani, kár erre várni.

2019. nov. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt még kihagytam, hogy Borkai nyilvánvalóan csak fideszes nyomásra mondott le, mert ártott a pártnak, nem azért, mert annyira bűnbánó lenne. Wittinghoffnak nincs pártja, őt nem tudja senki lemondatni, illetve valami 70%-os többséggel választották meg úgy, hogy nem lehet azt mondani, hogy csak a pártlogó miatt. Borkai feltehetőleg nem nyert volna, ha nincs a neve mellett a Fidesz logója.
2019. nov. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!