Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok róla, hogy...

Mit gondoltok róla, hogy kiderült, hogy a momentum idealista módon bevándorlóbarát?

Figyelt kérdés

[link]


Elkezdtek hisztizni azért,hogy a DK is nemmel szavazott arra, hogy "húzzunk-e ki több migránst a tengerből"?



Pusztán idealizmusból.



Ha az igenek nyertek volna, még több bevándorló indult volna útnak.

Ugyanis, csak azért jönnek,mert Európában kinyalják a feneküket.

Ha nem kapnának sem segélyeket, sem ingyen lakást, semmit, akkor nem jönnének ide.Nem is indulnának útnak.



A DK racionális módon szavazott.



2019. nov. 10. 18:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%
Mert kommunisták
2019. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%
Csak szólok, a fideSS 1300 menekültet fogadott be 2017-ben.
2019. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 mindentudó99 ***** válasza:
29%
Mélységesen csalódtam bennük.
2019. nov. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%
18:28: hát ez igazán szomorú, főleg azt tekintve, mekkora Fidesz-troll vagy.
2019. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
33%
A DK véletlen félreszavazott. Van ilyen.
2019. nov. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%

A Momentum mindenki érdekeit képviseli kivéve a magyarokét..


EU-ban magyarok ellen , migránsok mellett lobbiznak.


Romániában nem a magyar hanem a román jelöltet támogatják.


Nem értem mit esznek rajta az emberek azon kivül, hogy fiatalos a csapat, ez sajna nagyon kevés.

2019. nov. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
59%

Az a baj, hogy arról megy a vita, hogy ki kivel szavazott ahelyett, hogy pl. azt tárná elénk a kedves újság, hogy mégis mi volt a törvény amiről szavaztak. Aztán majd a kedves állampolgár eldönti, hogy a Momentumnak vagy a DK/Fidesznek volt igaza.


Ha jó linket találtam akkor erről szavaztak: [link]


Nem olvastam végig de így is sikerült pár érdekes sort találnom amit talán az átlag magyar nem támogat:

"8. felhívja a Bizottságot annak megvizsgálására, hogy összhangban vannak-e az uniós menekültjoggal és az Alapjogi Charta 18. cikkével – az emberi jogok európai egyezménye és a genfi egyezmény fényében – a nemzeti jogszabályok alapján hozott, annak megakadályozására irányuló tagállami intézkedések, hogy a mentőcsónakok előzetes engedély nélkül belépjenek a felségvizeikre;


9. felhívja a tagállamokat, hogy tartsák nyitva kikötőiket a nem kormányzati szervezetek hajói számára;"

"12. felhívja a tagállamokat, hogy sürgősen evakuálják a líbiai idegenrendészeti fogdákat, és helyezzék át – többek között az EU-ba is – az ott fogva tartott migránsokat;


13. megismétli, hogy a biztonságos és legális utak jelentik a legjobb módszert az emberéletek megóvására, és sürgeti a tagállamokat, hogy teljes mértékben támogassák az UNHCR Líbiából való evakuálási műveleteit, és fokozzák az áttelepítési intézkedéseket, illetve nyissanak meg az Európai Unióba vezető humanitárius folyosókat;"


"15. felhívja a Tanácsot, hogy haladéktalanul terjesszen elő egy állásfoglalást a tengeren megmentett vagy az EU-ba önállóan érkező személyeket méltányos és fenntartható módon elosztó mechanizmusról, és kezdjen erről tárgyalásokat a Parlamenttel mint társjogalkotóval; üdvözli a kiszámíthatóbb és hatékonyabb átmeneti szolidaritási mechanizmus kidolgozásával kapcsolatban Máltán tartott miniszteri találkozó eredményét;


16. felhívja a Bizottságot, hogy a menekültügyi szabályok reformjának tervezett újraindítása során tegyen javaslatot egy olyan fenntartható és méltányos áthelyezési mechanizmusra, amely a tengeren át érkező személyekre vonatkozik;"

2019. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%
"Nem értem mit esznek rajta az emberek " - én értem, azok eszik, akik meg akarják szüntetni a nemzeteket, kivált a magyart. Az idealizmushoz köze nincs - kőkemény GLOBLALOKRATA stratégia.
2019. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%
Magyarország olyan jelentős tengeri nagyhatalom, hogy a szavazatnak döntő jelentősége van.
2019. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 mindentudó99 ***** válasza:
57%
Vennünk kellene egy tengeralattjárót!
2019. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!