Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki ezekre és a bandájukra...

Aki ezekre és a bandájukra szavaz az megérdemli a sorsát?

2019. nov. 10. 20:33
 1/10 szántóvető ***** válasza:
27%
mármint fidesz,mszp,dk?igen.csak az a baj hogy húzzák magukkal a többieket is.
2019. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%

#1 Tudom hogy szándékosan nem akarsz tudomást venni a tényekről és szeretnéd összemosni ezeket a pártokat, de ettől még az a helyzet hogy ott 2006-ban bizony az mszp és a mostani dk politikusai voltak a támadók és a fidesz az áldozat.

Akárhogy próblkozol, ezen nem változtatsz, a ballibesek rátámadtak a saját állampolgáraikra.

2019. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

"az mszp és a mostani dk politikusai voltak a támadók és a fidesz az áldozat."


Ja, mert az utcán ezek közül bármelyik fél kint volt, persze. :D


Az mszp "oldalán" a rendőrök voltak, a másik oldalon, meg a fidesz által háttérből madzagon rángatott feltüzelt szélsőjobbos csőcselék.


Mindkét nagy pár tagjai a biztonságos irodájukból röhögve nézték végig az egészet.

2019. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3 Ismét megkérdezem miért kell hazudni? Ilyen egyértelmű, nyilvánvaló dolgokban? Számtalan videón, felvételen és már a hatóság által is feltárt dokumentumban megvan hogy ki és mit is csinált akkoriban.

Attól mert nem vesztek róla tudomást és hazudtok róla a saját vágyaitok szerint még nem lesz más a valóság.

csak rólatok látszik egyre jobban mennyire szeretnétek átírni az akkor történteket.

Nem fog sikerülni!

2019. nov. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

@22:44


Nekem aztán mind egy, de ha te ettől jobban alszol, akkor legyen neked igazad. Éljenek a k*rvák, a kokain, és a keresztény demokrácia...

2019. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Attól mert nem vesztek róla tudomást és hazudtok róla a saját vágyaitok szerint még nem lesz más a valóság."


Ezt meg nyugodtan mondhatod az összes fideszesnek, mert hiába áradoznak róla hogy mennyit fejlődik az ország, ez még mindig vadbalkáni színvonal ami itt megy, és nem nyugat-európai...

2019. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Nekem aztán mind egy, de ha te ettől jobban alszol, akkor legyen neked igazad. Éljenek a k*rvák, a kokain, és a keresztény demokrácia..."

Miért, a liberalizmusban nincsen igény ezekre?

2019. nov. 10. 22:52
 8/10 anonim ***** válasza:

@ 22:52


Na hát az a baj hogy erre a szintre van züllesztve a színvonal. A gyurcsányhoz képest orbán szindróma...

2019. nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szántóvető ***** válasza:
2-es:meg sem nyitottam a linket.a fő kérdése válaszoltam,annak a tartalma is elég egyértelmű ahhoz hogy válaszoljon az ember.
2019. nov. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyébként elhihetitek 2006-ban én is teli pofával köpködtem Gyurcsányra, hogy ilyen egyszerűen hogy lehet megcsinálni egy európai országban.


Aztán a Fidesz az elmúlt 10 évével annyira megutáltatta magát, hogy már azt mondom, hogy bármi mást, csak ennek a szarnak legyen vége.


Szomorú, de ez van. Ez az ország ennyit tud kierőltetni magából...

2019. nov. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!