Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit Gondolnak/gondoltok?

Árokpart kérdése:

Mit Gondolnak/gondoltok?

Figyelt kérdés
Teljesen pártsemlegesen szemlélve a dolgokat vajon mit tehet most a kormány a jelenlegi helyzetben. Ugye elveszítette az önkormányzati választásokon Budapestet és még rengeteg vidéki várost. Tegnap meg a jászberényi választásokon meg akkora kiütést kapott amit még eddig talán nem is. Ugye bárhogyan is nézzük, olyan túl messze már nincsen a 2022-es választás. Szűk két év , mert ugye 2022 januárjával ha jogilag még nem is, de a gyakorlatban már bőven kampányidőszak van. Elég bűvös szám ez a 2022, mert ugye 2002-ben is magabiztosak voltak, de mégis veszítettek és gondolom kissé tartanak is ettől a jubileumtól. Vajon várhatóak e a következő két évben bármilyen hangulatjavító intézkedések a kormánytól, mert szerintem igen , legalábbis stratégiai szempontok szerintem ezt kell, hogy előre vetítsék. Kinek mi erről a véleménye? Legalábbis én ha kormányon lennék egészen biztos, hogy nem most kezdenék el bármilyen népszerűtlen, de szükséges reformokba, szektotok átalakításába stb.
2019. nov. 11. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:

"vajon mit tehet most a kormány a jelenlegi helyzetben"

Szerintem elég várnia, az összefogás szét fogja magát cincálni a koncokért.

Ahogy már látszik jó néhány helyen.

Indulásnak SzMSz módosítás, 2x annyi alpolgármester több pénzért!

Kapásból hivatali visszaéléssel fenyegetés facebookon, hogy ki kaphat és ki nem munkát (mindezt az első napon).

Jó lesz ez! Kell majd a pofon a szavazóknak!

2019. nov. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az ugrott be, hogy a "hangulatjavitast" nyugodtan Karacsonyra es a "hordajara" bizhatjak:)
2019. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hangulatjavítás alatt úgy értem, hogy pl. lehet e még további családtámogató intézkedés, esetleg nyugdíjemelés vagy további rezsicsökkentés, falvaknak még több támogatás. Ezek egyébként kellenének kormányoktól függetlenül is.
2019. nov. 11. 22:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a helyükben kipurgálnám a Borkai féle szemetet a soraik közül, csak hát kérdés, hogy ki maradna utána...?
2019. nov. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#1 szerintem is elég várnia. A tétlenek valóban mindig ráfáznak.

#4. Javaslom fontossági sorrendben tedd. Ez azért jó, mert az első után abbahagyhatod, a többi megöli egymást.

2019. nov. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Alap esetben ismét belenyúlnak a választási törvénybe, végső esetben meg megszereveznek maguk ellen egy puccsot vagy forradalamat meg ilyesmi, és erre hivatkozva elrendelhetik a szükségállapotot, ami meg a választások felfüggesztésével jár.
2019. nov. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Féltik ők annyira a hatalmukat, hogy a következő választás előtt megint belógatnak pár ezer forint utalványt a nyuggereknek és megveszik a választást, ahogy eddig is. Sajnos.
2019. nov. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!