Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar kormány inkább...

A magyar kormány inkább fizet, de ne vizsgálódjon az EU. Jó ez így?

Figyelt kérdés

Valószínű hogy elsikkasztottak egy csomó EU támogatást de nem akarják hogy kiderüljön.

Az büntetés összege egy állampolgárra vetítve 50 ezer forint.

Nem elég, hogy ellopták az EU támogatást amit arra kellett volna fordítani, hogy felzárkózzunk, munkahelyeke legyenek még fizetünk is.

Tehát neked is nekem is meg a szomszédnak is 50-50 ezerrel több jutna.

Neked stadionra nekem mondjuk EÜ ellátásra a szomszédnak meg a gyerek iskolájára. De mi inkább fizetünk és védjük a tolvajokat.


2019. nov. 12. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem jó.
2019. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
Helyes! Az EU ne szóljon bele az ország ügyeibe!
2019. nov. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Nekem megér 50ezret 1 zsák krumpli és minusz 1200 migráns.
2019. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Úr isten ! Fejenként 1200 migráns jönne. Hát akkor tényleg rendben van.
2019. nov. 12. 21:24
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Honnan veszed ezt a hülyeséget? Az EU joga hogy vizsgálódjon és meg is teszik. Nem vitatják bizonyos megállapításaikat, hanem elfogadják. Igen nehéz lenne kimagyarázni a ballibek 4-es metrós százmilliárdos lenyúlását pl. Ahogyan eleve sokkal több pályázat kiírása történt meg, hogy biztosan le lehessen hívni a teljes keretet az uniós pályázati pénzből, akkor is ha a pályázó valamilyen szabálytalanságot követett el vagy a pályáztatás, elszámolás valahol nem megfelelően történt az EU szerint.
2019. nov. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Már százszor leírtam, hogy a magyarok nem igénylik a jólétet és ez még mindig áll.
2019. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Így van, s amíg a nép fele bedől nekik, addig hülyék lennének változtatni, ha így jól ki tudják tömni zsebeiket.
2019. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#5

2014-től vizsgálódnak azokat pénzeket pedig Orbánék költötték el, úgyhogy a ballibezés most nem jött be.

2019. nov. 12. 22:50
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Gyurcsányék lopták el az EU pénzeket 2010 előtt, az akkori időszakért kaptuk a büntetést az EU-tól!
2019. nov. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

az EU elnézi a rablást német érdekek miatt,ezt már többször leírtam.

De amíg ezekre szavazunk újra meg újra addig nincs miről beszélni.

2019. nov. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!