Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikos zászló&ereklye...

A Jobbikos zászló&ereklye tördelésről van video?

Figyelt kérdés

Egy kérdésben olvastam egy történetet egy zászlótördelésről :


"Ott Borsodban az Endrésik vs Szegedi testvérek dolog is. Mikor Vona úgy rajzoltatta át az egész megyében a Jobbikos tagszervezeti körzeteket, hogy mindenhol Szegedi testvérek támogatói kerüljenek többségbe, hogy megpróbálják megszavazni Szegedi Csanádot BAZ megyei Jobbik örökös elnökének. Mikor még ígyse sikerült fogták és kamu indokkal kirúgták Endrésiket meg az összes őt támogató tagszervezetet. De még ez se volt elég se a Szegedi testvéreknek se Vonának, ezért visszakértek volna minden zászlót, felsőt, stb. amit kaptak a tagszervezetek. Ez oké lett volna, hogyha az irodába kellett volna visszaadni. De a sok holmira hivatkozva mint valami látványosság nyilvános helyen, az utcán kellett volna átadniuk. Aztán habzó szájjal kiabáltak Szegediék meg Vona is mikor előttük téptek szét meg törtek össze mindent, amit adtak nekik." https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__10..


Látható video erről az utcai esetről?


2019. nov. 13. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én írtam ezt, de nem nagyon van már senkinek, mivel Vonáék leszedették mindenhonnan. Alapból nem sokan kamerázták meg 2012-2013 óta meg akinek is volt nem nagyon van már meg a gépén, azóta meg valószínűleg új mobiljuk is van.
2019. nov. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyira jó lenne látni ezt a cirkuszt -.-
2019. nov. 13. 11:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ahogy hallottam az jobb látvány volt, amikor Szegedi Csanád habzószájjal üvöltözött a sokkot kapó Vona meg a szintén ordibálva káromkodó Szegedi Márton mellett, hogy azonnal rendőrt hív, aztán mikor közölték a kizárt Jobbikosok, hogy nyugodtan, megemlítik Szegediék pár kétes ügyét a rendőrségnek, ami érdekelhetné őket, akkor Usian Boltot megszégyenítő módon rohant el Csanád meg Márton Vonát hátrahagyva.

Hidd el, nem hiába volt az, hogy utána robbant a bomba, mikor "kiderült", hogy Csanádék zsidók.

Nem is lett volna ezzel a gond, hisz Jakab Péter is zsidó felmenőkkel rendelkezik, de ő ezt nem is tagadja. Csanádék meg tagadták, holott olyan zsidó felmenőkkel rendelkeznek, akik olyan vallásosak voltak, hogy esélytelen nem tudniuk róla. De ugye addig Vona ezt a tényt is mindig elhallgattatta.

2019. nov. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves válaszoló!


Szomorú számomra, hogy mikből maradtamki. És mindenzt még a régi náci érzelmű Jobbik időszakában. Mik vannak !?

2019. nov. 13. 12:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó, ezt a náci érzelmű időszakozást is hagyjuk. Jobbik minek köszönhette a sikerét? Mikor ésszel cigányoztak, amikor megoldásokat javasoltak a cigányság problémájára. Az csak lejárató kampány volt, hogy ők minden cigány gyereket táborba akartak zárni, stb. Eredetileg az lett volna az egésznek a célja, hogy kiemeljék az olyan körülmények közül, ahol egyszerűen nem tudják normálisan felnevelni, nem tudnák normális körülmények között felnevelni. Lényegében kiemelni a putriból őket.

Csak ugye egy idő után rájöttek, hogy sokaknak elég annyit mondaniuk, hogy ,,büdös cigány, büdös zsidó" és kész. Utána meg jött az orosz propaganda. Na, akkor lett nekem végképp elegem a Jobbikból, mikor itt nálunk helyben Janiczák meg egy másik megyei Jobbikos lejött kiselőadást tartani és 1 órán hallgathattam az okosságukat. Miszerint el kell kezdenünk konzerveket, stbt gyártanunk, aztán azt az oroszoknak el kell adni. Mindezt olyan vidéken tolták el, ahol elég sokakat elvittek a gulágokra a szocializmus idején munkatáborokba.

2019. nov. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az is igaz, hogy én nem követem napi szinten sem ezeket az eseményeket és utána sincs időm, energiám, türelmem nézni. Szóval ha azt azt mondják a médiából, hogy nácik, akkor mint minden ember elhiszem. Ráadásul mindkét oldalról ezt hallja az ember.
2019. nov. 13. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!