Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem éreztétek a mai estét...

Ti nem éreztétek a mai estét szívbemarkolóan fájdalmasnak, hogy míg mi vereséggel felavattuk a túlárazott Puskás-stadiont, az alatt az osztrákok ünnepélyesen megnyitották a CEU kampuszát Bécsben?

Figyelt kérdés

[link]


Most már el tudom képzelni milyen nyomasztó és rabigába sújtó érzés lehetett a XVIII. században magyarként élni, hogy míg itthon nyomorgatták a jobbágyokat és üldözték a pórnép nyelvhasználatát, addig a bécsi operabálon, elegáns arisztokraták keringőztek Mozart dallamaira és két Tafelspitz elfogyasztása között jót röhögtek a magyarok sorsán. Csak ma már ezek az arisztokraták a saját vezetőink, míg az osztrákok fényévekről sz**nak ránk. Ez pedig talán még a történelmi megaláztatásoktól is fájdalmasabb.



2019. nov. 15. 22:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem követtem a történeseket, de nem úgy volt hogy a Magyarországon elfogadott képzések megmaradnak itt, egyedül csak az amerikai képzéseknek lett vége? Nagyon régen néztem erről dolgokat vagyis közbe lehet változott valami.
2019. nov. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Átadás után egyből vereséget szenvedni tényleg cinkes :D De hát benne van a pakliban
2019. nov. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Max szánalmasnak éreztem, hiszen ez inkább az. Nem kaptak elég hajzselét a focistáink, az ellenfélnek meg nem volt elég a krumpli, hogy elbénázásra bírják őket.
2019. nov. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem baj, hozták a formájukat, csak azt sajnálom nem nagyobb téttel játszottam, így csak 40k-t nyertem rajtuk. :D :D
2019. nov. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 mindentudó99 ***** válasza:
69%
Miért? Valaki komolyan elhitte hogy ezt az ellenfelet megverjük?
2019. nov. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
Ez azért nem volt egy hű de nagy csapat, simán azt hittem, hogy le lesznek fizetve a latin-amerikaiak hogy hagyjanak minket nyerni mert ez egy felavató. Orbán nem fizetett nekik eleget. Van ilyen.
2019. nov. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Affenébe már megint kikaptunk, hát akkor épitsünk még vagy 10 stadiont!
2019. nov. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Még többet kellene keresnie a focistáinknak, hogy végre sikeresek lehessenek! Túlságosan leköti a figyelmüket a napi betevőért folytatott kemény munka!
2019. nov. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
A magyar válogatott színvonalát elnézve Bangladest vagy Nepált kellett volna meghívni, maximum akkor lett volna esély győzelemmel avatni az újabb elképesztően fontos stadiont. De a lényeg hogy Orbán hobbijára továbbra is serényen költi az ország a drága pénzt, mikor meg haldoklik az egészségügy, oktatás, környezetvédelem, tömegközlekedés, nyugdíjrendszer, a bérek siralmasak stb. stb.
2019. nov. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
De.
2019. nov. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!