Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt miért pontozzák le az...

Itt miért pontozzák le az összes fideszes választ?

Figyelt kérdés
Aki itt a fidesz mellett válaszol, egyből 0%, ha meg valaki szidja a fideszt akkor egyből 100%. gyurcsány mennyit fizetett az itteni bér lepontozóknak?
2019. nov. 16. 22:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Én csak azt szoktam, ami nem érdemi, hanem személyeskedő vagy még a Fidesz érveket sem tudja jól visszaadni, csak nyomják össze-vissza, amit hallottak olvastak esztelenül.
2019. nov. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Akadjatok már le erről a baromságról, hogy aki nem fideszes, az biztosan gyurcsányista. Nagyon sokan vagyunk, akik mindkettőt utáljuk.
2019. nov. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
A Gyurcsány sokal joban fizet mint az orbán és minden le pontozás-ért 3 zsák krumplit kapok.
2019. nov. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%

Véletlenül se arról van szó hogy valaki rámutat egy helyes meglátásra kormánykritikus szempontból...


Neeem... Biztos a Gyúúúcsány pénzel itt mindenkit.


Elárulok valamit: Ha valaki képes egy összeszedett, jól strukturált fidesz kritikát írni valamilyen kérdés kapcsán, akkor annak a valakinek már több gógyija van ahhoz, mintsem Fletó párti legyen.


DK= kék fidesz.

Fidesz=narancs DK


A fidesz és a DK tábora pont ezért tudja egymást ugyanolyan stílusban és módon gyűlölni: Mindkét tábor olyan hülye mint a három napos száraz kenyér.


Tökéletes szellemi kihívói egymásnak.


Az tény hogy vannak az oldalon Fletó követők, akik ugyanannyira elvakultak lehetnek mint némely fidesz károsult.

De hogy ők lennének itt a kormánykritikus kommentek megfogalmazói, azt kötve hiszem.

Az itteni értelmes felhasználók túlnyomó része mindkét feledni való pártot, és a hozzájuk tartozó politikusokat ugyanúgy kerüli, és kritizálja.


Vagy csak én nem venném észre hogy az 5-10% közt libikókázó DK egy széleskörűen favorizált dolog lenne a gyakorin?

Kétlem...

2019. nov. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Ez a felület még nincs cenzúrázva, ilyen a Fidesz valós támogatottsága, ezek a valós manipulálatlan arányok.
2019. nov. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

5#


Az interneten az amúgy nem-szavazók is megszólalnak, akik alternatíva hiányában nem szavaznak (pl én).


A szavazókorú lakosság kb 30-40%-áról beszélünk.

A szavazásokon aktív lakosságon belül kb 40 százalék az ellenzéket támogatók aránya.

Tehát végeredményben csak kijön hogy jócskán több a fidesz elleni hang, csakhát több párt osztozik rajtuk, vagy nem szavazók, tehát a szavazáson fel se tűnik a jelenlétük.

(ha lenne olyan szavazás amin arról szavazhatnánk hogy ki ne legyen, akkor fix a 100%-os részvétel, és szépen kimondaná a többség hogy a fideszből van elege)

2019. nov. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"gyurcsány mennyit fizetett az itteni bér lepontozóknak?"


Ezt a rágalmat kikérem magamnak, semmi közöm Gyurcsány Ferenchez, nekem az egyetlen igaz vezért Soros György fizet.

2019. nov. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%
Látod, micsoda átkozott démonok ezek az ellenzékiek.
2019. nov. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

Egyrészt pl én nem "pontozok", csak ha különleges a válasz. Nincs rá időm, valakinek dolgozni is kell. Biztos nem vagyok egyedül így.

A másik, hogy nem annyira a fidesz a lényeg, ahogy látom, hanem a magyar-nem magyar mentalitás, szemlélet.

Azon kívül, ahogy látom, a fidesz mellett-védelmében válaszolók általában tényeket írnak, konkrétumokat, és az gondolom megszégyeníti az érzelmileg kormányellenes akárkiket, és a pontozással akarnak ütni a logikus válaszon + a kormányon. Ha már máshogy nem tudnak, gondolom.


És ahogy itt mások is írták, biztos hogy vannak iderendeltek is, valamilyen érdekből. Úgy néz ki, nem a kormánypártiak mellett aktivizálva.

2019. nov. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 mindentudó99 ***** válasza:
51%
Mert itt túlsúlyban vannak az ellenzékiek vagy inkább balosok. Plusz előfordul olyan is hogy valakinek kettő regisztraciója van. Duplán tud lepontozni. Múltkorjában volt ilyen de már többször is láttam kérdezett majd válaszolgatott magának. Ott bukott le hogy belekeveredett hogy mikor ki. Kérdezőként szólt hozzá közben a másik regisztrációjaról írt. El nem tudom képzelni kinek van erre ideje.
2019. nov. 17. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!