Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz hogy Karácso...

Mit szóltok ahhoz hogy Karácsony hazudott?

Figyelt kérdés
Nem azzal van a baj hogy autóval közlekedik,hanem azzal hogy azt hazudta hogy biciklivel és tömegközlekedéssel utazik hogy jobbá tegye a környezetet. Miért kell színjátékot játszania? Akkor másban is hazudozhat ezek szerint?
2019. nov. 17. 11:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
56%

Mondott olyat, hogy csak és kizárólag kerékpárral és tömegközlekedéssel utazik, vagy azt mondta, hogy bizonyos esetekben előnyben részesíti ezeket az eszközöket?


Mindazonáltal, nekem a legkisebb bajom az, hogy bizonyos esetekben autózik, sokkal inkább az, hogy a 2010 előtti időszak személyiségei kerültek döntéshozói helyzetbe Karácsony megválasztásával. Nem is tudtam, hogy Draskovics Tibor széleskörű ismeretekkel rendelkezik a budapesti tömegközlekedés szervezésével kapcsolatosan.

2019. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
40%
Kellett ez az ellenzéknek, remélem tapsolnak is, a 2010 előtti bukott vezetők vissza téréséhez.
2019. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
66%
#2 a nem ellenzék is tapsolt amikor a 2010 előtti bukott vezetés visszatért 2/3-al, tehát itt nincs külömbség.
2019. nov. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
30%

Az az egy baj van, az ellenzéki szavazó táborral, hogy semmi mást nem tud, csak utálni a Fideszt. Ez rendbe is van, csak közben olyanra szavaznak, aki ugyanúgy becsapja őket. :)


A mostani vezetők, Demszky pl mennyi szavazatot kapott?

2019. nov. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 mindentudó99 ***** válasza:
22%
Megmondom őszintén mélységesen csalódtam benne.
2019. nov. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
29%

Engem az érdekel, hogy majd 5 év múlva a főváros, mekkora adóssággal fog küzdeni.


Tegyék meg tétjeiket!

2019. nov. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
31%

Annyira nem tud érdekelni, hogy az valami hihetetlen.

Majd ha ő is százmilliárdokat lopkod, azzal lesz bajom.

2019. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
34%
Sőt ha éppen a világ másik felére kell utaznia, oda is kerékpárral kell mennie. Belég se szorult túl sok ész kérdező.
2019. nov. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
26%
A brigna csak vicces, a stadionstopból lett kórháztilalom, az már komoly.
2019. nov. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
#8 Beléd meg empátia nem szorult sok. Feltettem egy kérdést. Te meg ide j
2019. nov. 17. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!