Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon nyíltan felváll...

Magyarországon nyíltan felvállalhatom ha rajongok Rákosi Mátyás politikájáért, és mezőgazdasági szakértelem miatt?

Figyelt kérdés
2019. nov. 17. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rajongsz érte az a te lealacsonyult színvonalad mutatja.
2019. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Te dolgod. Tény, hogy Rákosi nem volt egy szent de Orbánnál biztos jobb volt.
2019. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
2-es vagyok! Azért gondolom ezt így, mert Rákosi alatt diktatúra és követett el rémtetteket ez tény de azért ez a felcsúti hazaáruló cigány még őt képes túlszárnyalni. Ha így folytatja akkor lassan ott tartunk, hogy még Sztálin is kívánatosabb lesz mint ez a grazi idegklinikán kezelt skizofrén bűnöző pszichopata vadbarom.
2019. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mármint Nagy Imrére gondolsz aki lesöpörte a padlásokat ?

Hát szerintem is érdekes eset.

2019. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Felőlem felvállalhatod.

De azért én is elmondanám, hogy dédapámat a saját háza udvarán verték meg ennek a nagy szakértelmű Rákosinak az emberei, mert nem akarta beadni a földjét a tsz-be. És ő még megúszta....

2019. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A magyar rizs, vagy gyapottermesztés volt a nagyobb ötlete?
2019. nov. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!