Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gondolom nem véletlen, és...

Gondolom nem véletlen, és innen már nincs megállás, csak egyre rosszabb lesz, bárhol megtehetik, bárkik?

Figyelt kérdés
[link]
2019. nov. 17. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kifejtenéd! A cikk kapcsán mégis mire gondolsz?
2019. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Majd most kezdődik csak. Tőlünk délre 100 000 azonosítatlan migráns türelmetlenkedik, a törököknél meg 3-4 millió.

Egyre rosszabb lesz.

2019. nov. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Nyugi tesoim Magyarországra senki nem akar jönni. Viszont rengetek mongolt és ukrant telepít be az ország:) szóval hagyjuk ezt a nagy hisztit, hogy mennyien akarnak ide jönni . Konkrétan én nem akarok itt élni pedig én magyar vagyok
2019. nov. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2: Ja, persze. Aztán azért van kiadva a határon lévő rendőröknek, hogy ugyanazt a migráncsot 4-5x is engedjék el és kapják el megint csak, hogy legyen valami a statisztikában.
2019. nov. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyi biztos, hogy ebből a kérdésből több válasz tűnt el nyomtalanul, mint ahány migráns megsérült a szlovén-horvát határon...
2019. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!