Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem gondoltatok még arra,...

Ti nem gondoltatok még arra, hogy Berki Krisztián jó főpolgármester lett volna és tökéletesen meglátta a problémát Karácsonyban és Puzsérban és a híveikben?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék provokálni és személyeskedni de én azt vettem észre, hogy a baloldali-liberális oldal(Puzsért is idesorolnám) hívei emberileg nagyon szerencsétlenek. Gyenge, beesett mellű, deviáns, antiszociális emberekre gondolok akiket bántottak az iskolában az osztálytársai, mert már ott is nyomorékok voltak. Néztem videókat és beszélgettem emberekkel a főpolgármester választás kapcsán és azt vettem észre, hogy Karácsony és Puzsér támogatói is ilyen tipikus füves, egyetemista, környezetvédő, antiszociális nyomorékok akiket valószínűsítem, hogy bántottak az iskolában(mondjuk ezt nem csodálom) Gondoljatok csak bele: Puzsér többször is mesélte, hogy neki is sanyarú gyerekkora volt: bántották őt a tanárok és az osztálytársai is(ezt sem csodálom) Karácsony nem mesélt ilyet de amilyen szerencsétlen szerintem őt is elverték az iskolában a nagymenők a WC-ben.


De, hogy jön ide Berki? AZt gondolom, hogy Berkinél jobban még senki nem világított rá erre a problémára: testnevelésből felmentettnek nevezte Karácsonyt és Puzsért. [link]

[link]


[link]


Én fiatal vagyok, nemrég végeztem a középiskolával és azt vettem észre, hogy a Fidesz szavazói is sokkal tökösebbek mint a testnevelésből felmentettek. Nem véletlen, hogy Berki is nagyra tartja Tarlóst és azt mondta, hogy szeretné ha a tanácsadója lenne ha ő győz. Berki is egy tökös karakán ember aki rendesen beoltja a liberálisokat.

Én és több haverom is fideszes és mindannyian menők, vagányok vagyunk mint Berki. Míg a liberálisok meg a balosok általában nyomik. [link]


Ti nem tapasztaltatok hasonlót?



2019. nov. 19. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
:-), :-), :-)! Még gyakorold egy kicsit a sületlenxségeid elsütését!
2019. nov. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salamon Bálint ***** válasza:
Nem, és Berki 0,58%-os eredményét látva más sem.
2019. nov. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!