Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kocsis Máté csak szerintem...

Kocsis Máté csak szerintem pszichopata/szociopata?

Figyelt kérdés
Ahogy megfigyeltem a jellemét, teljesen nyilvánvaló, hogy minimum nárcisztikus, kényszeresen hazudozó alak, aki ezt külön élvezi. Most erre lehet azt mondani, hogy az átlag fideszes ilyen, de ha jobban megnézitek Kocsis Máté olyan karizmával és indulattal adja elő a narratíváját, amelyet semelyik másik képviselőnél nem látni. Orbán és Lázár is rendkívül cinikus ember, de ők legalább tudják, hogy tudjuk ,hogy hazudnak, csak hát muszáj nekik. Kocsis meg teljesen hülyének néz mindenkit. Tavaly voltam a parlamentben, mikor éppen ülésezés zajlott, ott is figyeltem, hogy hogyan viselkedik. Kb teljes mértékben lesz*rta, hogy az egyes képviselők mit mondanak - még a saját táborába tartozók is- , kb elterülve, lábát keresztberakva ült a székben, és bújta a telefonját. Ha jól láttam Candy Crusht játszott. De mikor fel kellett kiáltani, hogy elfogadják-e a kormánypárti képviselő válaszát az ellenzéki kérdésekre, mindig ő volt a leghangosabb aki bekiabálta, hogy igen.

2019. nov. 22. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
És milyen sok fideszes politikusnál megfigyelhetőek ezek a jellemvonások, túl soknál!
2019. nov. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
tetszik neked az ürge, mi? csak savanyú a szőlő - akkor jön a mostanában rohadt divatos "nárcisztikus"
2019. nov. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt most hogy jött ide?
2019. nov. 22. 09:07
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Igen, csak szerinted!!
2019. nov. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ilyen proli érvnélküli gyökér f4sz troll oknak a véleményére nem adok :D
2019. nov. 22. 13:03
 6/8 anonim válasza:
25%
Szerintem nem Kocsis Máté pszichopata hanem te vagy egy idióta fas zkalap aki a hülyeségeit unalmában kivetíti másokra.. Ennél boldogabb sose legyél mint amikor ilyeneket írsz ki! Csá!
2019. nov. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez csak egy észrevétel volt, és mások által diagnosztizált jegyekre voltam kíváncsi. De ahogy látom, te egy hulye f4sz vagy, aki személyes sértésként kezeli, ha a szektajabol valakire valami olyat mondanak, ami neki nem tetszik. Szevasz.
2019. dec. 14. 16:13
 8/8 anonim ***** válasza:
14%
Diagnosztizáltunk. Téged.
2019. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!