Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor veszik észre, hogy...

Mikor veszik észre, hogy saját maguk alatt vágják a fát?

Figyelt kérdés
Én megértem hogy az ellenzékiek csalódottak, a Fidesz támogatottsága minden szavazásnál 50 százalék felett van, így meg van kötve a kezük az ő szavukal élve "diktatúra van". Ha lennének előrehozott választások, az sem változtatna sokat. Nyilván ez a helyzet nem egyszerű, de ezt csakis maguknak köszönhetik. Sokszor megvádolnak azzal, hogy agymosott vagyok, és csak Fideszes szemmel nézem a dolgokat, nem az ellenzék szemével. Én nem mondtam hogy a Fidesznek végeláthatatlan hatalma lesz, és nem fog kialakulni normális alternatívaja. Mert a jelenlegi, az szóba nem jöhet. Ezt elöször is a politikushoz nem illő viselkedésükkel provokálták ki, és ezt nem úgy mondom hogy a másik oldalon nincs megosztó dolog, a másik oldalon is szokott történni ilyen, például most a Borkai botrány. Ez ugyanúgy elítélendő, az egész párt neki is ment. De egy tény hogy az ellenzéknek szex botránynál vannak nagyobb ügyei is. Ezek nem Magyarország érdekeit képviselik, hanem az Európai Unió érdekeit, folyamatosan bort isznak, de vizet prédikálnak, a magyar helyzetet gyalázzák, közben degeszre keresik magukat rajta. Panaszkodnak hogy itt mekkora nagy diktatúra van, pedig minden megszorító intézkedésről ők tehetnek ők harcolták ki. Ugyanúgy a plakátörvényt, ugyanúgy a mostani megszorító intézkedéseket is. A magyar parlament nem gyerekszoba, nem cirkusz hogy ilyen viselkedést tanúsítsanak. Az Európai Parlamentben is vannak szabályok, sőt még a román parlamentbe is, de ezekre nem lenne szükség ismétlem, nem is vetődött volna fel senki fejében hogy ilyen kell-e egyáltalán! A kormány döntés, az alternatíva felépítése, nem kellene hogy ilyen dolgokon múljon. A jelenlegi magyar ellenes ellenzék, aki folyamatosan feljelenti a magyar kormányt, ha úgy tetszik Magyarországot mivel a kormányt a magyar emberek választották, és az ő akaratuk képviseli (vagy nem tették volna ezt), mivel itt akkora nagy diktatúrában élünk az nem képes magába nézni. Hogy ez pont az ő hibájuk is, és a nemzeti érdeket, a magyar emberek érdekét kellene nézni, talán akkor felépülne egy atlernatíva, amely a nemzetszerető, és tisztelő magyaroknak egy alternatív tükör képet mutat, és ha ez jobb lesz mint a Fidesz, akkor majd az emberek az ellenzékre fognak szavazni. Vissza adják a kezükbe a befolyást.

2019. nov. 22. 15:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Ne vedd egy kalap alá az összes ellenzéki pártot.
2019. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Talán. ha a Fidesz is az itthon élő magyar emberek érdekeit nézné, akkor nem háborogna az ellenzék sem.
2019. nov. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Lehet csűrni-csavarni de olyan kormány van hatalmon amire a többség vágyik.és ezt ellenzéki szavazóként mondom.ahogy írtad,a szavazóurnákhoz járulók fele a fideszre szavaz és kész.megszoksz vagy megszöksz,csak ne hőbörögj mert teljesen felesleges.esetleg el lehet menni ha nem tetszik,ezt megmondta már korábban valamelyik népvezető is.
2019. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
74%

mivel az ellenzéki képviselőket is magyarok választották, akkor ők is a magyarokat képviselik, nem?


nem lehetséges, hogy az egy vérből való magyar emberek másféleképpen gondolkodnak?

2019. nov. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen szégyen szemre ki is állnak mellettük, viszont nem hiszem továbbra sem, hogy az ellenzéknek úgy kellene képviselni az akartát, hogy a hazát elárulja, és semmibe veszi a többi többségben lévő, többséget képviselő választópolgárt, és saját hazájukat elárulják. Így a kutya sem fog a nemzeti oldalról rájuk szavazni. Ez is valamennyiben minősiti azokat akik rájuk szavaztak, de én nem fogom le hülyézni, patkányozni őket, csak azokat akik a politikai tömürülések, politikai véleményét irányítja.
2019. nov. 22. 17:18
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Most van egy jó cikk a HVG-n a Mátrai erőművel kapcsolatban, ahonnan kivették azt a pénzt osztalékként, ami arra volt félretéve, hogy majd helyrehozzák az erőmű által csinált károkat a bezárás után. Így majd az én adómból lesz ez. Lölöke meg egy év alatt 35%-t keresett.

Mit csinál kormány? Megveszi az erőművet.

Itt látszik ki kèpvisel kit.

2019. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Oké tegyük fel hogy minden egyes szavaz igaz, ellenzéknek is. De akkor sem úgy nyerem meg a Fideszes szavazókat, ahogy az ellenzék elkezdte. Ha nem akarjátok hogy az legyen, amit most tegyük fel elhiszek akkor változtattok. Csinálni kell jobb alternatívát.
2019. nov. 22. 18:09
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Áh, nem is vagy Fidesz agymosott, kicsit sem, csak gyakorlatilag egy az egyben felmondtad a Fidesz propagandát :D
2019. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Milyen lropgandát? Nem mondtam hogy nem vagyok fideszes, szerintem olyan különben sincs higy független. De akkor sem kellene az ellenzéknek haza árulónak lenni, továbbra sem tudják így megnyerni a Fideszeseket.
2019. nov. 22. 18:31
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

Tehát téged az zavar, hogy Hadházy táblát lobogatatott a parlamentben. De még véletlenül sem zavar

- a magánnyugdíjak eltüntetése

- a rendszerszintű korrupció, az uniós pénzek elherdálása

- a strómanok komoly gazdagodása

- a választási rendszer kényük-kedvük szerint való változtatgatása

- a közmédia és egyes magántulajdoni médiák totális pártszócsővé degradálása

- hogy lassan alig lehet találni orvost meg pedagógust, mert mindenki külföldre megy vagy pályát változtat

- az AB, az ÁSZ, a NVB és a Bírói Tanács feltöltése pártkatonákkal

- az egyetemek üldözése (CEU, MTA)

- milliárdnyi közpénz átjátszása magánalapítványoknak

- milliárdnyi közpénz elplakátolása

- a letelepedési kötvénybiznisz

- a kamu rezsicsökkentés

- a Horthy-kultusz

- a KLIK (ami egy hatalmas nagy vízfej) létrehozása

- a rengeteg értelmetlen stadion

- az ellenzék ellen folytatott karaktergyilkosságok

- Erdogannal és posztkomcsi diktátorokkal való haverkodás

- Mészáros médiabirodalma

- 27% ÁFA

- hogy évről-évre többet adózunk a fizetésünkből

- a TAO-ba ölt értelmetlen milliárdok

- a szavazásra bejelentett kamu lakcímek

- hogy lassan nem lehet értelmesen beszélgetni a politikáról semmilyen platformon, mert részetekről csak lipsizés jön...

És még napestig lehetne folytatni a sort. De ezek téged mind nem zavarnak, csakis az, hogy Hadházy táblázik a Parlamentben. Nem érzed kicsit visszásnak ezt?


Arról nem is beszélve, hogy ez azért nem úgy történt, hogy Hadházy egy szép napon felébredt, gondolt egyet, és megcsináltatta azokat a plakátokat. Ez úgy történt, hogy az ellenzék 9 éve nézi, ahogy a Fidesz egyre kevesebb teret enged bármiféle ellenzéki akciónak, és egyre kevésbé van esélye az ellenzéknek szóhoz jutni.


"Ezek nem Magyarország érdekeit képviselik, hanem az Európai Unió érdekeit,"


EZ az egyik legnagyobb Fidesz propaganda, ami egy teljesen alaptalan aljas hazugság. Jó lenne már felfogni végre, hogy az Európai Uniónak mi is tagjai vagyunk, ami az EU érdeke, az a mi érdekünk is. A Fidesznek sikerült elhitetnie azt az ökörséget, hogy az EU ellenünk van, ti meg el is hiszitek.


Egyébként az ellenzék nem Magyarország ellen van, hanem a Fidesz bel - és külpolitikája ellen. Ezért ellenzék, mert ez a dolga.

Itt a legnagyobb hazaáruló a Fidesz, aki elherdálja az EU-s pénzeket, szétosztogatja a haveroknak, miközben azokból a pénzekből akár fejlődhetett volna is az ország. Nem mellesleg egyedül a Fidesz az, aki külföldi multik egyetlen csettintésére bármelyik törvényt hajlandó megváltoztatni (lsd. rabszolgatörvény).


" minden megszorító intézkedésről ők tehetnek ők harcolták ki"


Tényleg, mivel? Szerintem az ellenzék egyik legnagyobb hibája, hogy évek óta eltűri a Fidesz fasszágait.

2019. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!