Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed arról az...

Mi a véleményed arról az elméletről, hogy Borkai Zsolt Soros kottájából játszik és Gyurcsány ügynöke lehetett?

Figyelt kérdés

Nekem úgy tűnik ő inkább Gyurcsány beépített embere lehetett, akit aztán sorosék jól lebuktattak. Az egészből csak a bevándorláspártiak húztak hasznot.

Már azon sem lepődnék meg, ha esetleg kiderülne, hogy a hajóval mellesleg migránsokat is importált...



2019. nov. 23. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
... és ürgebőrbe öltözött könnyűbúvárként jutott Győr városába.....
2019. nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez megmagyarázná honnan volt ilyen luxus életvitelre pénzük. Lehet tudtak mindenről előre és eladták magukat?


Valami olyasmiről is olvastam, hogy állítólag gyerekei is kapnak titokzatos pénzeket rendszeresen külföldről.. Ha ez igaz, akkor azt na vajon honnan és kitől kapják?

2019. nov. 23. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:

"Mi a véleményed arról az elméletről, hogy Borkai Zsolt Soros kottájából játszik és Gyurcsány ügynöke lehetett?"


Szerintem ez amit leírtál egy vakvágány, erre semmilyen bizonyíték sincs.

2019. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Hát bizony a Soros démon intézkedik, keresztény, romlattlan, angyali lelkű kormányunk ellen, de majd Isten megvéd minket. Soros Györgytől és ördögi légióitól ments meg uram minket. Ámen
2019. nov. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Akkor a ribi a hajón maga gyurcsány lehetett?
2019. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
42%
És mi van ha az a ribi a hajón egy dèmon volt, amit Soros György idézett meg abból a célból, hogy egy szép nő alakjában csábítsa el Borkait és ezzel próbálja lejáratni a Fideszt?
2019. nov. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!