Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szégyen Puzsérnak az,...

Nem szégyen Puzsérnak az, hogy ilyenek támogatják?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..


Olvassátok el, szó van benne Puzsérról. Mondjuk megvan a közös nevező, hiszen Puzsérnak is sanyarú gyerekkora volt.

Nekem is volt ilyen nyomi osztálytársam, mi is szivattuk. Bár ő nem beszélt Puzsérról.



2019. nov. 24. 19:44
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Puzsér is ugyanolyan frusztrált szerencsétlen mint a kérdésben szereplő lány.
2019. nov. 24. 19:50
 2/17 anonim válasza:
100%
Szerinted azért "nyomi" egy gyerek mert elváltak a szülei és nehezen viseli?
2019. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem. Azért nyomi, mert visszahúzódó, szerencsétlen
2019. nov. 24. 19:56
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem te is elég frusztráltnak tűnsz.
2019. nov. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te fele annyit nem tudsz felmutatni az életedben, mint amennyit Puzsér. Vagy tévedek?
2019. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Csak tudnám, hogy jön ez a politikához..


Egyébként meg nem mondta a kérdésfeltevő lumpenproletár hogy Puzsérról negatív vagy pozitív kontextusban beszélt, így az is lehet hogy fideszes/balos.


Az meg gondolkodóba ejt, hogy miért baj az valakinek ha X nem klikkesedik és nem jártatja a száját egész nap.

2019. nov. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha elolvasod a kommenteket a kérdés alatt akkor látni fogod, hogy a kérdező írja, hogy az illető lány kedveli Puzsért. A kérdező meg utálja őt, mert Puzsér egy liberális zsidó. Én is annak tartom őt
2019. nov. 24. 20:29
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebből is látszik hogy mennyire segghülye és tájékozatlan vagy.
2019. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Most itt mi is a kérdés? Lehet, hogy kedveli, amiket mond. És? Ha meg sanyarú volt a gyerekkora, miért kell b*sztatni?
2019. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#7: "A kérdező meg utálja őt, mert Puzsér egy liberális zsidó. Én is annak tartom őt"


1, Csakhogy te vagy az a kérdező is. Látszik az írásodból, a stílusodból, plusz nem hiszem, hogy más embernek ez az élete problémája, hogy konkrétan az a lány milyen, meg miket szeret. Teljesen elmebeteg vagytok, a klikkeddel. Te kiemelten skizofrén.


2, Puzsér nem liberális, és nem zsidó. Politikailag, inkább jobboldali, konzervatív sok kérdésben, például az abortusszal, vagy a bevándorlással kapcsolatban. És keresztény, ha jól tudom, református. Sok videójában beszélt már a vallásáról, és Jézusról, akit a legfontosabb történelmi személyiségnek, és a legjobb embernek tart, ever. Melyik zsidó beszélne így ő róla? Mielőtt fröcsögni kezded az agymenéseidet, legalább járj utána a dolgoknak, mert csak mégjobban beégeted magad a baromságaiddal.


3, Ha az a csaj gimnáziumba jár, akkor biztosan nem támogatja Puzsért, mert szavazásra még nem jogosult. Ha csak nem bukott vagy 10x, bár ezt a kérdések feltevőjéből jobban kinézem.


4, Ha meg politikai jellegűnek veszem a kérdést, ha így néznénk, Puzsér az utolsó, akinek a szavazói miatt kellene szégyenkeznie. Sokkal nagyobb problémák vannak más szavazók fejében, párthovatartozástól függetlenül. Erről ennyit.

2019. nov. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!