Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért néznek el...

A magyarok miért néznek el minden a Fidesznek, főleg ha elé biggyesztik a "Nemzeti" szót?

Figyelt kérdés
Tehát, elvileg ha használjuk valamihez a nemzeti szót, akkor az egyből szimpatikus lesz a magyarok szemében, tegyük fel bevezetnék a Nemzeti lopás programot, akkor arra is rábólintanának?

2019. nov. 25. 13:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Valahol ez szerintem a butaságtól van, mert ilyen könnyen megvezetni egy országot eléggé gáz... Nem csoda, hogy már a külföldi talk showban is ezen viccelődnek.. Nem lesz ebből gond, hogy így totál lejáratjuk magunkat az egész világ előtt, hogy ilyen megalkuvók vagyunk?
2019. nov. 25. 13:12
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert szerintem ez valahol rossz fényt vet az egész magyarságra, meg ez szerintem azoknak se jó akik külföldön dolgoznak, mert így a munkáltatójuk esetleg méginkább kicseszhet velük mondván, hogy egy magyarral úgy is meglehet csinálni.. ti hogyan látjátok ezt?
2019. nov. 25. 13:20
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Azért mert nemzeti! Minket magyarokat mindenki írt. Az eu, migránsok, románok, medvék. Szükségünk van egymásra. A nemzet kovácsolja össze a magyart. Ami nemzeti az mind jó.

Orbán is jót akar, csak még kevés embernek sikerült ráébrednie

2019. nov. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A nemzet sajnos már csak kb. 7,5 millió magyarból áll, mivel a becsült 9,7 milliónak 1/3-a roma, persze ők is magyarok, de Ti jobboldaliak folyton őket ekézitek, akkor tessék őket is szeretni, magyarnak tekinteni.
2019. nov. 25. 13:23
 5/12 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem 10-20 év múlva az lesz, hogy Magyarország sajnos el fog tűnni teljesen a térképről. A fennmaradó pár millió magyar meg majd asszimilálódik valahová. Elég szomorú jövőkép, de ez elég egyértelmű szerintem, hogy ez lesz. Lehet itt a babaváró hiteleket osztogatni, de kiderült, hogy nem hozza a várt eredményt. Ez a folyamat már visszafordíthatatlan szerintem.
2019. nov. 25. 13:27
 6/12 anonim ***** válasza:

"Ennek a mi tengernyi bajjal küzdő, kicsiny országunknak nem a legkisebb fátuma, hogy a hazug szájakra s mindig a szájakra ad legtöbbet. Egy ügyesen csaholó száj már szédíteni tud nálunk. Vannak here osztályaink, pártjaink, nagyságaink, kiknek kiknek minden jogcímük a szájuk s kik csak a szájukkal nem csak élni, de ölni is tudnak.

Romantikára hajló nép vagyunk. Frázis-imádásunknak is ez az oka. S ez az oka annak is, hogy keleti módon szeretjük a tömjént. Faji büszkeségünk, patrióta képzelgéseink üstökénél lehet bennünket legjobban megfogni. Ez a bűnünk burjánoztatta föl a csaholó hazafiságot. Ezért utazik reánk minden csalás, ámítás, hazugság és cselvetés a hazafiság nevében. Ez a húr mindig meghat, és mindig megfog bennünket. A lényeget és a valóságot nem keressük, mihelyst hazafisággal csaholják hazug módon tele a fülünket."

(Ady Endre - Csaholó hazafiság; Nagyváradi Napló, 1902. július 5.)

2019. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6

10-20 év kevés, addig még bőven lesznek magyarok. De hosszútávon igen, el fognak tűnni.

Hát, ez van. Ők csinálják saját magukkal.

2019. nov. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Amiért mindent elnéznek az ellenzéknek, mert nem nemzeti vagy "demokratikus".
2019. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Sokan vakon hisznek a fidesznek. Nem képesek kritikusan gondolkodni. Emiatt lesz még vagy 10 évig a fidesz a nyakunkon
2019. nov. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért,mert idióták.

Azt hiszik,ha egyes embereknek sok pénze lesz az országban,akkor majd duplájára nőnek a fizetések...

Naivak...

2019. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!