Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az a sok jóléti fejlődés, ami...

Az a sok jóléti fejlődés, ami végbement Magyarországon a baloldali kormányok alatt. (Medgyessytől-Gyurcsány Ferencig bezárólag) Azt most a fidesz vagyis a jobboldal mind tönkrevágta az elmúlt 9 év alatt?

Figyelt kérdés

Nagyon kilátástalannak ítélem meg a mostani helyzetet, úgyhogy már várom az újabb baloldali kormányt.A Tóth Bertalan urat,de még a Gyurcsány Ferencre is vevő vagyok bár ő már nem a hagyományosan vett baloldalt képviseli.


Úgyhogy egyenlőre csak reménykedem,hogy el fog jönni újra a rendszerváltás és elűzzük ezeket a fasiszta-náci keverék jobboldalikat az országból. Aztán megint egy szociális társadalmat fogunk felépíteni,ami nem a gyűlöleten alapszik.



2019. nov. 25. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Nem hiszem, hogy sok fejlődés volt, sok iskolát, vasúti vonalat, kórházat bezártak, loptak, a fizetésemeléseket kölcsönökből fedezték, aminek a vége majdnem államcsőd, nagy államadósság lett. Ha visszatérnek, fennáll a veszély, hogy hasonlóan járnak el. Bár lehet, hogy tanultak belőle, és nem viszik csődbe az országot, hanem az első visszajelzéseknél normalizálják magukat, mint a franciáknál Macron vagy a görög Sziriza.
2019. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Ja, végül is abba a jólétbe buktak bele amit teremtettek.... :D Úgyhogy nem nagyon fogtok ti elüldözni senkit az országból, mert arra nincs lehetőségetek, elqrtátok, ahogy megmondta a vezetőd már.
2019. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Es akkor a fideszesek az idiotak amikor ilyen komcsik is elnek koztunk.. 😂
2019. nov. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

Én szeretem az iróniát.


De erről a kérdésről tényleg nem tudom eldönteni, hogy Te tényleg ilyen hülye vagy, vagy csak szórakozol?! 🤷‍♂️

2019. dec. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!