Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mióta Karácsony Gergely a...

Mióta Karácsony Gergely a polgármester miért nem omlott még össze Budapest? Dr. Orbán Viktor Mihály azt mondta, hogy csak a Fidesz alkalmas mindenre, mindenki más alkalmatlan.

Figyelt kérdés
2019. nov. 26. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

Mert még nem is csinált semmit. Mitől omlott volna össze ?


Azt ígérte az első naptól kezdve lesznek változások pl ingyenes BKV bérlet bizonyos szegmensnek stb. Annyi történt, hogy már nem építenek szuperkorházat, csak stadiont.

2019. nov. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
A Fidesz szerint csak egy Rogán, Borkai féle vezető lehet alkalmas.
2019. nov. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Ettől függetlenül korán sem gondolom , hogy Karácsony Gergely alkalmas lenne..
2019. nov. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Ami késik, nem múlik...
2019. nov. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

""Mióta Karácsony Gergely a polgármester miért nem omlott még össze Budapest?""



Ne félj hamarosan eljön az is.


Szuper kórház nem lesz lesz helyette dugódíj - stadion - az ápolók és óvodai dolgozók jutalmának elvétele



[link]

2019. nov. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mindentudó99 ***** válasza:
Már egyezkedik az atlétikai stadionról. Nyilván megépül. Nem ezt igérte . Stadionstopról volt szó. Én magam részéről csakódtam benne.
2019. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5-ös: Megindokolnad miért kell nekünk egy új szuperkórház? És honnan lesznek bele orvosok? Miért nem egy olyat újítunk fel, bővítünk ki egy olyat ahol még van személyzet is? Hmm? Várom a válaszod.
2019. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es: Nyilván az orvosok nagy része nem a fizetésért vállalja azt a hivatást, amivel életeket menthet. Számos orvos ismerősöm van, eddig egyiküktől sem hallottam, hogy inkább kimennének külföldre, mert ott jobban fizetnek. Annak ellenére is szeretik a munkájukat, hogy nem német vagy osztrák kórházi környezetben kell dolgozniuk. Ha a pénzért akar valaki dolgozni csak, menjen üzletembernek... vagy politikusnak. De valószínűsítem, hogy egy modern, jól felszerelt kórházban szívesebben is dolgoznának az orvosok, és talán többen maradnának itthon azok közül is, akik nem elsősorban az emberéletek megmentése miatt vállalták ezt a hivatást. Karácsonyék még arra sem veszik a fáradtságot, hogy elkendőzzék, ha csalni, lopni akarnak, nem véletlenül került megint komoly és befolyásos pozíciók közelébe Gyurcsány... Majd amikor elfogy a pénz, amit az előző városvezetés ráhagyott Budapestre, akkor majd meglátod, milyen jó világ jön majd.
2019. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még mindig nem válaszoltál ehhez miért kell egy teljesen új kórház, miért nem újítunk fel/ bővítünk ki egy már létezőt? És akkor az orvosok szép, új környezetben gyógyíthatnának tovább.


Az orvosok fizetésének a boncolgatása nem tudom honnan jött, de én a számukról beszéltem nem a minőségükről vagy a motivációjukról.

2019. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!