Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lázár János vagy Gulyás...

Lázár János vagy Gulyás Gergely a jobb miniszter?

Figyelt kérdés
A Miniszterelnökséget gulyás Gergely előtt Lázár János vezette. Ő okos ember volt, és voltak jó gondolatai. Sajnos mennie kellett vagy ment magától.

2019. nov. 29. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Lázár jobb volt. Volt karizmája,Gulyásnak nincs.

Egyszerü lakáj csak Orbán gépezetében.Lázár jobb képességű volt,az volt a baja hogy sokszor kibeszélt a Fideszből,és kezdett is népszerűbb lenni,mint a főnöke,aki ezt nem tudja elviselni.Sajnálom,hogy elment,mert sokkal színtelenebb a Fidesz nélküle.Az egész egy pénzzel összetartott gittegylet.

2019. nov. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyetértek az előzővel, Lázárba szorult némi intelligencia.

De nem kell őt leírni. Szerintem fog még meglepetést okozni, ha úgy alakul a helyzet.

2019. nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

Gulyás Gerey sokkal jobb.

Kövérebb, belőle több zsírt lehetne kisütni.

2019. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy ilyen hülyeségeket is beírtok. Kár ezért!
2019. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Két gazember, Geld über alles.
2019. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Orbán nem hagyja hogy olyan emberek legyenek a Fideszben magas pozícióban akik veszélyt jelenthetnek Magyarországra. Egy nagyon következetes vezető Orbán, időben észreveszi a veszélyt és elhárítja. Csak a legjobb embereket engedi a hatalom közelébe. Mindenki érdekeit nézi, még a balliberálisok érdekeit is! Ők is szeretnek dohányozni és Orbán megvédte őket Lázártól. Kár, hogy ezért ők nem hálásak.
2019. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hmm két gerinctelen pártkáder közül melyik a jobb?

Nem is tudom, szerintem amelyiknek előbb lehet ásni a sírját, úgy kevesebb kárt okoz az országnak.

2019. nov. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
79%
Egyértelműen a Lázár jobb, ő okos és véleményem szerint nagyon pengén vág az agya. A büdös füstű dohány se kell (nagyon senkinek), nekem legalábbis fix, hogy nem..., tehát nyugodtan tilthatják is be...
2019. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Más karakterű mind a kettő. Nálam Lázár 8,5/10. Gulyás 8/10.
2020. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!