Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Magyar politika

A kérdés

Komolyan ekkora hisztit kell csapni, mert valaki nem tekint himnuszként egy középszerű pop számra?

A Nélküled c. műre gondolok, szerintem nevetséges, hogy erre kéne felállnom, és úgy viselkednem alatta, mintha ez lenne a nemzeti himnusz. Köszönöm, de ebből én sem kérek, meg ahogy a Horthy dicsőítésből, és az ősmagyar agymenésből sem, nem a hasonló eszement dolgoktól lesz valaki magyar, ez csak a Fidesz, és néhány szélsőségesen nacionalista csoportosulás tagjainak a fejéből kipattant ökörség.

2019. nov. 30. 17:16  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4

Megint fordítva ültök a lovon.

Én Fideszes vagyok és nem szoktam hallgatni ezt a számot és Himnusznak se tartom, DE nem is kezdem el szídni meg lejáratni a számot.

Az a baj, hogy elkezdtétek pocskondiázni a zenét.

A válasz 28%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 35%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/39Időpont 2019. nov. 30. 17:20 Privát üzenet
Tudod nem az a baj ha valaki nem áll fel, hanem hogy ezzel provikállni akar, és gyakázkodni. Van akinek ez a dal sokat jelent, és sok szép megható pilanatot okozott neki.

A válasz 29%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/39Időpont 2019. nov. 30. 17:22 Privát üzenet

Igazából soha életemben nem hallottam ezt a számot, csak most a stadionavatón. De ezután sem fogom hallgatni, ahogy előtte sem tettem.

Felállni pedig egyedül a Himnuszra fogok. Szóval megértem a fityeszesek hisztije miatti értetlenségedet. Lehet ők már erre a számra ... Inkább nem írom le, mert jelentik hozzászólásomat :)

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/39Időpont 2019. nov. 30. 17:23 Privát üzenet

Engem pont azok provokálnak, akik felállnak erre a számra, mintha nemzeti Himnuszunk lenne.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/39Időpont 2019. nov. 30. 17:24 Privát üzenet
Miért provokáció? Szerintem az a provokáció, hogy kiforgatja. Minek kell oda írni hogy nem állt fel? Nem tök mindegy. Csak hogy provokáljon. Jelentem az ilyen kérdést nem érdekel.

A válasz 19%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/39Időpont 2019. nov. 30. 17:27 Privát üzenet

Kérdező, megint lehagyod a történet elejét, a lényeget. Az "úgy kezdődött hogy VISSZAütött..." mesét próbálod beadni és másokkal elítéltetni hogy VISSZAütnek.

Nem kellett volna nyilvánosan, írásban belerúgni azokba akiknek fontos volt az az esemény és akik számára felelmő élmény volt azt a dalt állva hallgatni, énekelni.

Ha beállsz a B középbe és a fradisok állva éneklik a csapatuk indulóját te meg nem teszed - semmi gond. De ha nekiállsz szidni őket emiatt és köpködni a fradit is meg az indulójukat is, akkor nem csodálkozol ha laposra vernek miatta, ugye? Itt sem történt más. Valaki provokált, hogy megüssék. Te meg hisztizel amiatt hogy meg ugyan nem ütötték, de elmondják hogy mennyire ostobán viselkedett.

A válasz 19%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/39Időpont 2019. nov. 30. 17:29 Privát üzenet
Láthatóan még értelmezési problémáid is vannak Trollkoma, mert a kérdező nem írta, hogy nem állt fel, se ellenkezőjét. Csak teljesen jogosan feltette a kérdést, hogy miért kéne egy ilyen zenére felállnia.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/39Időpont 2019. nov. 30. 17:30 Privát üzenet
Mindenki tudja hogy az indexes újságírót védi.

A válasz 19%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/39Időpont 2019. nov. 30. 17:31 Privát üzenet
Ejha de le lettem pontozva, úgy látszik, hogy ebben a zenében meg van a jobboldal új székely himnusza, legalább lesz mire ... este.

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/39Időpont 2019. nov. 30. 17:32 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Igazad van!

Nenhagyd hogy fel kelljen állnod! 💪

Te egy derék fiatal európai horthyellenes antifasiszta vagy😎🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

2022ben meg szavazz a jobbik által (is)támogatott közös listára! 😉

A válasz 9%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/39Időpont 2019. nov. 30. 17:40 Privát üzenet
1 2 3 4

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti helyeselnétek azt, hogy új himnuszt vezessen be az ország? Te mit akarnál himnuszként és miért?
Hogy lehet az hogy itthon a támogatások elosztásánál az 5 legkiemelkedőbb sportok kapnak a legtöbbet, de ebben benne van a foci. De ez mégis itthon hol van a kiemelkedők között?...
Egy olyan középszerű, beteg lelkű ember, mint Hitler, hogyan tudott egy akkora világháborút kirobbantani és egy olyan borzalmas népirtást kivitelezni?
Vajon Orbán Viktor nem középszerű?
Miért van az, hogy gyakran nagyon sikeres, elismert emberek lesznek azokból, akik a magyar oktatási rendszerben rosszul teljesítettek, és gyakran középszerű, elveszett emberek...
Középszerű műdal a székely himnusz? A balliberálisok által nincs megtöltve tartalommal?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Magyar politika rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!