Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan ekkora hisztit kell...

Komolyan ekkora hisztit kell csapni, mert valaki nem tekint himnuszként egy középszerű pop számra?

Figyelt kérdés
A Nélküled c. műre gondolok, szerintem nevetséges, hogy erre kéne felállnom, és úgy viselkednem alatta, mintha ez lenne a nemzeti himnusz. Köszönöm, de ebből én sem kérek, meg ahogy a Horthy dicsőítésből, és az ősmagyar agymenésből sem, nem a hasonló eszement dolgoktól lesz valaki magyar, ez csak a Fidesz, és néhány szélsőségesen nacionalista csoportosulás tagjainak a fejéből kipattant ökörség.
2019. nov. 30. 17:16
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
27%

Megint fordítva ültök a lovon.


Én Fideszes vagyok és nem szoktam hallgatni ezt a számot és Himnusznak se tartom, DE nem is kezdem el szídni meg lejáratni a számot.


Az a baj, hogy elkezdtétek pocskondiázni a zenét.

2019. nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
28%
Tudod nem az a baj ha valaki nem áll fel, hanem hogy ezzel provikállni akar, és gyakázkodni. Van akinek ez a dal sokat jelent, és sok szép megható pilanatot okozott neki.
2019. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
63%

Igazából soha életemben nem hallottam ezt a számot, csak most a stadionavatón. De ezután sem fogom hallgatni, ahogy előtte sem tettem.

Felállni pedig egyedül a Himnuszra fogok. Szóval megértem a fityeszesek hisztije miatti értetlenségedet. Lehet ők már erre a számra ... Inkább nem írom le, mert jelentik hozzászólásomat :)

2019. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
71%

#2

Engem pont azok provokálnak, akik felállnak erre a számra, mintha nemzeti Himnuszunk lenne.

2019. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
14%
Miért provokáció? Szerintem az a provokáció, hogy kiforgatja. Minek kell oda írni hogy nem állt fel? Nem tök mindegy. Csak hogy provokáljon. Jelentem az ilyen kérdést nem érdekel.
2019. nov. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező, megint lehagyod a történet elejét, a lényeget. Az "úgy kezdődött hogy VISSZAütött..." mesét próbálod beadni és másokkal elítéltetni hogy VISSZAütnek.

Nem kellett volna nyilvánosan, írásban belerúgni azokba akiknek fontos volt az az esemény és akik számára felelmő élmény volt azt a dalt állva hallgatni, énekelni.

Ha beállsz a B középbe és a fradisok állva éneklik a csapatuk indulóját te meg nem teszed - semmi gond. De ha nekiállsz szidni őket emiatt és köpködni a fradit is meg az indulójukat is, akkor nem csodálkozol ha laposra vernek miatta, ugye? Itt sem történt más. Valaki provokált, hogy megüssék. Te meg hisztizel amiatt hogy meg ugyan nem ütötték, de elmondják hogy mennyire ostobán viselkedett.

2019. nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
71%
Láthatóan még értelmezési problémáid is vannak Trollkoma, mert a kérdező nem írta, hogy nem állt fel, se ellenkezőjét. Csak teljesen jogosan feltette a kérdést, hogy miért kéne egy ilyen zenére felállnia.
2019. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
16%
Mindenki tudja hogy az indexes újságírót védi.
2019. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
62%
Ejha de le lettem pontozva, úgy látszik, hogy ebben a zenében meg van a jobboldal új székely himnusza, legalább lesz mire ... este.
2019. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
9%

Igazad van!


Nenhagyd hogy fel kelljen állnod! 💪

Te egy derék fiatal európai horthyellenes antifasiszta vagy😎🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺


2022ben meg szavazz a jobbik által (is)támogatott közös listára! 😉

2019. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!