Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan ekkora hisztit kell...

Komolyan ekkora hisztit kell csapni, mert valaki nem tekint himnuszként egy középszerű pop számra?

Figyelt kérdés
A Nélküled c. műre gondolok, szerintem nevetséges, hogy erre kéne felállnom, és úgy viselkednem alatta, mintha ez lenne a nemzeti himnusz. Köszönöm, de ebből én sem kérek, meg ahogy a Horthy dicsőítésből, és az ősmagyar agymenésből sem, nem a hasonló eszement dolgoktól lesz valaki magyar, ez csak a Fidesz, és néhány szélsőségesen nacionalista csoportosulás tagjainak a fejéből kipattant ökörség.
2019. nov. 30. 17:16
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
55%
Az csak egy szám, az áll fel aki akar, és az nem aki fáradt vagy nem akar.
2019. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
29%

Senki nem mondta, hogy fel kell állnod.

Senki nem is tekint "himnuszként" a Nélküledre. Csak a nemzeti összetartozást jelképező dalként.


Nem kell úgy "viselkedned", mintha a Himnusz lenne. Sehogy nem KELL viselkedned, manapság.


Jogod van 70 ezer emberhez NEM TARTOZÓnak érezni magad. Jogod van ülni, amikor 70 ezer ember feláll, akármiért is.


Jogod van "nem kérni" Horthy megbecsüléséből, az ősmagyar "agymenésből" is. STB, STB. Kit érdekel, hogy kérsz-e belőle, vagy úgy általában a magyarokból. Haza is mehetsz. Vagy ahova akarsz, szerintem nem fogsz hiányozni.


Aki "hisztizik", az te vagy, itt és most, ezzel a gyagya kérdéssel. Mégis, milyen választ vársz?

2019. nov. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
32%

Engem is mélyen sértett hogy nem álltak fel erre


https://www.youtube.com/watch?v=-4-IzpcFhbU


Pedig leírja milyen a "kisember"


Azon vitatkoztok hogy egy divatrockra miért nem áll fel aki nem divatozik? Komolyan mondom ez már szánalmas

2019. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 mindentudó99 ***** válasza:
18%
Baloldali provokátorok. A stadionavató óta emlegetitek ezt . Nem tudtok napirendre térni azon ha 60-70 ezer ember jól tudja érezni magát. És ne gondolja senki hogy mind jobboldali volt. Mivel a sport szeretete nem jobb vagy baloldali kérdés. Mellesleg ti erőltetitek azt is hogy himnusznak kell tenkinteni. Senki se mondta. 4 gyerek kiállt énekelni gondolom irántuk való tiszteletből meg mert esetleg egyszeri alkalomból átvették ezt a szokást Dac meccsekről mindenki felállt. 5 perc volt nem kell ezt túlgondolni. De hogy ezen azóta se tudtok napirendre térni az hihetetlen. Nagyon nagyon erőltetett dolog ez hogy bármi 8s rátok van kényszerítve mert ez nem igaz. Én nem szeretem a kosárlabdát de nem is megyek kosármeccsre. Hogy a szurkolók ott mit csinálnak? Kit érdekel az ő dolguk.
2019. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
54%

"Baloldali provokátorok."


Nem vagyok baloldali tehát te provokálsz megint


"Nem tudtok napirendre térni azon ha 60-70 ezer ember jól tudja érezni magát. És ne gondolja senki hogy mind jobboldali volt"


A birkaszellem rettentő erős! Néhányan nem bégettek egy divatzenére és egyből "provokátorok"

2019. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
22%
Most beindult a ballib őrület? Egy rakás cikk és az ehhez hasonló hülye kérdések árasztották el a netet, kimondottan provokatív célzattal. Ez egy gerinctelen és alattomos magatartás, minden áltoleráns haladó kamugéptől.
2019. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 mindentudó99 ***** válasza:
27%
#15 Á te nem provokálsz birkázol. Trágár alpári ember vagy.
2019. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 mindentudó99 ***** válasza:
23%
Esküszöm ezek az indexes mwg hvg-s újságírók azon versenyeznek ki tud nagyobb magyargyűlölő lenni. Ennek a Hont Andrásnak még életében nem volt pozitív írása a magyarsággal vagy Magyarországgal kapcsolatban.
2019. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
33%

#18

Miért is kéne hogy legyen? Megteszik mások. A túlzott optimizmus, a rossz dolgok leszarása nem vezet semmi jóra.

2019. nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
37%

Én a földre köpök amikor a sok neonaci ezta szutykerájt hallgatja.

A dunaizéhelyi meccseken is erre verik magukat az nso-n meg erre élvez a sok kopasz.

2019. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!