Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan ekkora hisztit kell...

Komolyan ekkora hisztit kell csapni, mert valaki nem tekint himnuszként egy középszerű pop számra?

Figyelt kérdés
A Nélküled c. műre gondolok, szerintem nevetséges, hogy erre kéne felállnom, és úgy viselkednem alatta, mintha ez lenne a nemzeti himnusz. Köszönöm, de ebből én sem kérek, meg ahogy a Horthy dicsőítésből, és az ősmagyar agymenésből sem, nem a hasonló eszement dolgoktól lesz valaki magyar, ez csak a Fidesz, és néhány szélsőségesen nacionalista csoportosulás tagjainak a fejéből kipattant ökörség.
2019. nov. 30. 17:16
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
53%

Nekem nem egy szám fogja megmondani mi a nemzeti hovatartozás. Akik ott feláltak, mert az olyan nemzeti, azok lehet vállalkozóként fizetnek egy melósnak 80 ezer nettót, vagy szidják a tanárokat a 140 ezerért, de lehet bármilyen más tróger is feláll. Lehet gyurcsány-orbán-harack-szijjártó is feláll, pedig egyiknek sincs köze a nemzethez.

Ez egy ZENE slussz, és leszarom ki áll fel meg ki nem! Itt írországban sem állunk fel semmire, de legalább itt megélünk és összetartunk mi magyarok... És akkor mi van? Barmok

2019. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
43%
A Gothár helyett jó téma, gondolom.
2019. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
27%
Ez is egyfajta kultúra, a Nélküled c. dal annak a zárt közösségnek a része. Mint hogy illik büfögni a japánoknál. Odamész, nem büfögsz, senkit nem érdekel, elfogadják, hogy te nem tudod befogadni ezt a kultúrát, de hogy elkezded pocskondiázni azt a közösséget különböző fórumokon, újságokon azért, mert bögöfnek, sőt, erénynek tünteted fel azt, hogy már pedig a közösségi nyomás ellenére te nem voltál hajlandó büfögni, az joggal felháborít mindenkit. Ezek olyan dolgok, amik egy empatikus emberben megvan, hogy más közösségek szokását illik tiszteletben tartani. A mellékelt ábra mutatja, hogy ez nincs meg mindenkiben.
2019. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
57%
Youtube-on meghallgattam, nekem nem állt fel rá. ;-)
2019. nov. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
12%

23

Sánta a példa. Nem vagyok biztos benne, hogy Japánban vagy inkább Kínában illik-e a böfögés, és az alfélen való eregetés.

De egy illemből böfögős országban a nem böfögő embert, ha odavaló, akkor fogyinak tartják. Értéktelennek.

A nem böfögő külföldi nem számít, fizet, elmegy haza.


Nálunk a nemböfögőhazaiak a kultúrát irányítják, sajnos.


Képzett emberek írják ITT is, hogy nem ismerték, először hallották, stb a Nélküledet. Mit is jelent ez? Hogy 1. a KÖZmédia nem játssza, 2. hogy őket nem is érdekli, hogy a magyarokat mi érdekli. Mert ők csak a nemzetközi hátterű szürkesemmi belföldi nyomatásával vannak elfoglalva.

2019. nov. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
73%
Komolyan ekkora probléma, hogy én nem emlékezek a kausztra, sőt fikázom is? Dzsungel mesekönyvnek tartom a számháborút? Tényleg ekkora baj, hogy én meg nem kérek a jájelfogadósdiból? Nem az a probléma tesa, hogy a zsindexes hontbandi leszarja, hanem hogy szarrá fikázza. Mer neki lehet, különben jön az ajvék.
2019. dec. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
47%

Stadionavatón inkább ezt kellett volna énekelni. :D

https://www.youtube.com/watch?v=YJNEEkBgdRc


Nem mellesleg meg mi van azzal aki magasról tesz a himnuszra is, mert az is inkább egy nyafogás nem több.

2019. dec. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
27%
#27, az egy dolog, hogy nem tetszik valakinek a himnusz, de érzelmek kötődnek hozzá, hordozza a közösség lelkét és nagyon nagy bunkóság lehordani mindennek. Mintha azt mondanám, hogy nem tetszik a magyar zászló, és nyilvánosan elégetném, aztán ezt megosztanám a legnagyobb hírportálon. Mert nem illik össze a piros meg a zöld, és nem vagyok hajlandó tudomásul venni, hogy ez a jelkép valakinek jelent valamit.
2019. dec. 1. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
43%
Szóval ha valami jelent valakinek valamit azt csak dicsérni lehet?
2019. dec. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
40%

29

NEM "valakinek" és "valamit", hanem a szétdarabolt magyaroknak és az összetartozást.

A szétválasztottság ellenére, akkoris, mégis, most és mindörökké.

2019. dec. 1. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!