Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszi azt sok FIDESZ-es,...

Miért hiszi azt sok FIDESZ-es, hogy aki nem kedveli a kormányt és a pártot, az biztosan szereti Gyurcsányékat és a bandáját?

Figyelt kérdés
Kommentekből mindig ez jön le. Nekem mindkettőből elegem van, de érdekes, hogy ezt alig hiszik el.

2019. nov. 30. 21:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Most az itt írogatók alapján ítélsz meg mindenkit? Mert akkor benned van a hiba. Én pl nem szeretem a migránsokat, itt rögtön azt kapom, hogy csakis fideszes lehetek, semmi más. Mégsem hiszem azt, hogy ennyire sötét az összes ellenzéki, mint itt.
2019. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül csak itt olvasok kommenteket, hanem gyakorlatilag minden platformon, akár a való életben beszélgetésekben is ez jön le.
2019. nov. 30. 21:15
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Az internet tele van bérkommentelő suttyókkal, szóval fenntartásokkal kell kezelni amiket olvasol itt, vagy bármelyik másik közsöségi oldalon.
2019. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem amúgy ezt a bérkommentelős dolgot. Sohasem szivárogtatott ki senki ehhez kapcsolódó anyagot, pedig nem lett volna nehéz. Szerintem tényleg vannak ilyen hülyék, akik elhiszik, amiket írnak, ezért én úgy kezelem, hogy mindent, amit írnak, reprezentálja a valós gondolataikat.
2019. nov. 30. 21:23
 5/19 anonim ***** válasza:

Mert ennyire sötétek és Helirogán propagandaminisztériuma ezt nyomja.

Nézz meg bármilyen parlamenti felvételt, mindenre az a válasz "gyucsány"


Ha jobbikos kérdez, ha mszpés kérdez, ha lmpés kérdez, ha dékás kérdez....

Mindenre az a válasz gyurcsány így gyurcsány úgy

2019. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Engem is rendszeresen lefideszeseznek, ha kritizálom az új baloldali szőrmókokat. De voltam már hazaáruló libbant is. Ez a jele annak, hogy az embernek vannak önálló gondolatai és nem nyal sehová.
2019. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hasonló helyzetben vagyunk utolsó és első. :D
2019. nov. 30. 21:44
 8/19 Alex Fly ***** válasza:
Mert egybitesek. El sem tudják képzelni, hogy kettőnél több lehetőség van...
2019. nov. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez oda vissza működik.
2019. nov. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Gyurcsány keményen megdolgozott a hírhedtségéért.

Azért az nem semmi, 19.-nek lenni az országuknak legkártékonyabb vezetők listáján, afrikai diktátorok mögött, és megelőzve Mao-t.

2019. nov. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!