Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támadják mostanában a...

Miért támadják mostanában a szokásosnál erősebben az antikommunistákat Magyarországon?

Figyelt kérdés
2019. dec. 2. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnt fel.
2019. dec. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kik támadják?

Persze jó is lenne,kevesen vagyunk

2019. dec. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Magyarországon nincsenek antikommunisták. A leghangosabban mocskoskomcsizók kb mind KISZ, MSZMP, III/II tagok es csaladok leszarmazottai.
2019. dec. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 árokpart ***** válasza:
Mi igazi családi múltunk és történelmi múltunk miatt tényleg valódi elvhű antikommunista emberek akik még reménykednek egy tényleges valódi a mostani pártok nélküli valódi nemzeti kibontakozásban sajnos nem sokan lehetünk. Vagyunk vagy kb. 10 ezren többen sajnos nem. Sőt még az is csoda lenne, ha az utóbbi 10 évben különösen felgyorsult maximálisan fogyasztáscentrikus világban egyáltalán lennénk ennyien. Kétlem, hogy velünk a mai Magyarországon akár pozitív vagy negatív értelemben bárki is foglalkozna és csoportként tartana minket számon.
2019. dec. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak nem a szegény "anti" komcsi fidesznyikekre gondolsz? :)
2019. dec. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy annyira támadnák az antikommunistákat az országban, legalábbis én még nem hallottam erről a jelenségről, habár nem is egy nagy csoportról beszélünk.
2019. dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!