Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tekintettel arra, hogy Magyaro...

Tekintettel arra, hogy Magyarországon kritikán aluli az egészségügy, köz/felsőoktatás, tömegközlekedés, infrastruktúra, utak állapota, közbiztonság és korrupcióellenesség, mikor fogunk végre embert küldeni a Jupiterre is?

Figyelt kérdés
Elvégre fejlődünk és a GDP is növekszik!
2019. dec. 2. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Nekem lenne pár jelöltem, akiket szívesen fellőnék. De csak az odaútra.
2019. dec. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

JAj úristen!


Kimondod az igazat mindjárt megjelenik egy raklap fidelitaszos bérkommenter és közli "sorosmigránslibsigyurcsányimádóhazaáruló" vagy mert nem bégetsz az orsósnak.

2019. dec. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Igen, azért érdekes, hogy Kenyában építünk kórházat, meg űrhajóst akarunk küldeni.....Elgondolkodtató, hogy kik szavaznak ezekre a barmokra. Egyébként tudom a választ is, inkább szavaznak ezekre és viselik el ezeket a dolgokat, mint az előző (2002-2010) kormány szerencsétlenkedését.
2019. dec. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Ha az előző kormány lenne már korházak sem lennének, ugyanis azt is el akarták adni. Nem viccelek!
2019. dec. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

A tömegközlekedésre azért szerintem nem panaszkodhatunk (legalábbis én ezt érzem Budapesten).


Amúgy meg kit érdekel az előző kormány, tíz éve lassan nem ők vannak, nem kéne már kicsit kilépni a komfort zónából és felelősségre vonni a jelenlegit az aktuális problémákért?

2019. dec. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

# 5/6, hiába vonod felelősségre, 2/3-ados többsége van, leszarják.

Ellenben lecserélni őket nem tudod jelenleg olyanra, ami jobb lenne. Az utóbbi szavazásokon a gúrcsány féle összefogás, pedig még jobban elrettenti majd az embereket. Én is azt mondom, hogy 10 éve lejárt, csak amikor majd elmegy a nyugdíjas szavazni, és orbán vs. fletó lesz lebutítva, akkor tudja hogy ki küldte a rezsiutalványt legutóbb.

2019. dec. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%

Érdekes hogy nektek mindenért ez a kormány a felelős és semmi nem jó amit csináltak. Valahogy nem hallottam hogy olyan nagyon a kritikán aluli dolgokat emlegettétek volna Karácsony polgármestersége alatt Zuglóban vagy bárhol másutt ahol nem a kormány volt eddig sem döntési helyzetben.

Az ellenzékiek még fingani is csillámosat szoktak nektek, azt értem, de hogy az sem zavar titeket hogy milyen messzire bűzlik, azt már nem.

2019. dec. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Takács, húzzál vissza a putridba, amiben laksz, senkinek nem hiányzott a kormánypárti szenny, amit ideböfögtél.
2019. dec. 2. 12:37
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

:o

De az űrprogram nagyon fontos, így már egy igazi ország látszatát keltik, mert nézd itt még űrprogramra is van pénz, dübörög a gazdaság stb

2019. dec. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6%
Nem rossz az egészségügy, ahhoz képest, hogy milyen kevesen fizetik a járulékot. Vannak kirívó, egyéni esetek de az átlag nem ez. Van egy csomó 70-80 sőt 90 èves ember is. Ennél jobban már hova hosdzabbítsuk meg az emberéletet? Már a meglévő öregeket sem tudjuk lassan ellátni.
2019. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!