Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A migráció kapcsán miért nem...

A migráció kapcsán miért nem lehet aranyközépút?

Figyelt kérdés
A jobboldal azt mondja ne fogadjunk be senkit. A balliberálisok azt mondják fogadjunk be mindenkit. Én azt mondom jól meg kellene válogatni kit fogadunk és kit toloncoltassunk vissza. Ilyen a jobboldali egyből azt mondja ballibsi vagyok, a balos pedig azt hogy fasiszta. Mindkét oldal át akar rugdosni a másikhoz nem értek egyet 100%-ban. Pedig szerint az én véleményem a témáról mérföldekkel racionálisabb mint a baloldalé és a jobboldalé.

2019. dec. 2. 18:45
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A másik amivel jönni a szoktak az a valóságtagadás, a balosok azt szokták hazudni sosem volt szó arról, hogy mindenkit be kell fogadni, a jobboldal pedig azt szokta hazudni, hogy sosem volt szó arról, hogy senkit nem szabad befogadni.
2019. dec. 2. 18:47
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Arany közép út.

Lő parancs.

2019. dec. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Éjjel elkap egy banda. Az egyik tag, azt mondja, szeretne kiherélni, a másik azt, hogy hagyjanak békén. Én az arany középutat választom. Vegyük el a pénzed, aztán mindegyikünk egyszer hasba rúg, majd tovább állunk. Na, mit szólsz az arany középúthoz?
2019. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

"A balliberálisok azt mondják fogadjunk be mindenkit."

Ilyet biztos nem mondanak.


Egyébként én azt mondom (lehet mondani baloldalként), hogy ideiglenesen fogadjuk be azokat, akik valóban a háború elől menekülnek, nyújtsunk nekik segítséget. Majd pedig segítsük visszaköltözésüket, az ország erőforrásaihoz mérten vegyünk részt országaik újjáépítésében (nem feltétlen csak pénzre gondolok), hogy saját hazájukban élhető lakhelyeik lehessenek.


Aki pedig rendelkezik megfelelő végzettséggel, be tud illeszkedni, szeretne hasznos tagja lenni a társadalomnak, maradhasson itt.

2019. dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A migrációba azért nem lehet aranyközépút, mert ahhoz az embereknek is aranyközépútasoknak kell lenniük. a rövid válasz szerintem ennyi.
2019. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%
A megoldás: megbuktatni a kormányokat Törökországban, Líbiában, Egyiptomban, Marokkóban, Tunéziában, fél-diktatórikus bábkormányokat a helyükre rakni. Fellendíteni kint az életszínvonalat az EU-s cégek kedvezményesen vihetnék ki a gyáraikat amik több milliónyi non/semi-skilled melóst szippantana fel. Aztán aki ott megállja a helyét meg nem csinál balhét az egy idő után kaphatna EU-s munkavállalásit. Csak ehhez kellene egy egységesebb EU aki tényleg világhatalomként viselkedik.
2019. dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

A Fidesz azt mondja mindenkit rugdossunk ki páros lábbal, TOVÁBBÁ azt mondja hogy a bal oldal azt mondja engedjünk be mindenkit.

Ellenben a baloldal TÉNYLEGESEN annyit mond, hogy mindenkinek jár az emberséges bánásmód, amíg tovább nem megy innen (azaz egy sem maradna itt).

Tehát a baloldal eleve az arany középutat választaná, (átmenetileg megtűrni és az alap dolgokban megsegíteni más embereket), míg a Fidesz azt hazudja hogy mindet ide akarják telepíteni véglegesen, amiről sosem volt szó. Mindennek tetejébe ezt az a Fidesz mondja, aki több tízezer kötvényes kínait, oroszt, arabot, törököt stb. telepített be, köztük rengeteg bűnözőt. Érzed a különbséget remélem.

2019. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
11%

A kötvényesekkel nem igen volt probléma idáig.

A többit meg istápold,lásd vendégül,tartsd el te.

2019. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ki mindenkit kell befogadni?
2019. dec. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
Meglepően színvonalas válaszok! Hm. Takács és bandája szabadságon? Oké, van itt egy lelkes ügynökük, de hol az erősítés? Máskor ilyenkor már teli szájbol migránsoznak és Kalergi meg a fehér nép ellen stb. kezdetű marhaságaikat nyomják.
2019. dec. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!