Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy ilyen irányt, szemléletvál...

Egy ilyen irányt, szemléletváltást helyeselnétek az ország számára? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

-Elektronikus közigazgatás megszüntetése, papíralapú ügyintézés visszahozása, egyrészt azért, hogy az élet lassabb tempójú legyen, másrészt külföldi hackelések ellen való védekezésként, harmadrészt egy biztosíték lenne az USÁ-ban, Kínában kialakulófélben lévő digitális lehallgatási és megfigyelési rendszer kialakulása ellen


-Az állam teljesen kivonul az internet szabályozása, támogatása alól, valamint a televíziózásból, kizárólag a rádiót, folyóiratokat, könyveket támogatja


-Vibráló, hideg fénye miatt fénycsövek, és LED-lámpák betiltása, meleg sárgás színű hagyományos lámpaizzók beszerelése mindenhová


-Mesterséges anyagok lehető legnagyobb lekorlátozása, csak természetes anyagokból készült ruhakat, bútorokat lehessen árulni


-Modern pszichológia megvetése, ezek helyett teozófia, antropozófia, és okkultizmus bevezetése


-Minden allami iskola Waldorf-rendszerű lesz


-Angol nyelv helyett a gyerekeknek tanított elsődleges idegen nyelv a német lesz


-1945 előtti eszmék, gondolkodásmód felélesztése, antikommunizmus, antikapitalizmus, antiliberalizmus


-Újraerdősítés, erdőkbe farkasok, medvék telepítése, természet misztikájának kihangsúlyozása


-Állami támogatás Szellemtudomanyi kutatási intézet felállítására


-A lehető legtöbb fontos elektronikus eszközben tranzisztor helyett elektroncső használata, hogy jobban védve legyen EMP ellen


-Expedició küldése Etelközbe, Levédiába, az Urálhoz, ősmagyar leletek keresésére


-Területi igény benyújtása Ferenc József-földre és az Antarktisz egy részére



2019. dec. 2. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
A lista végéről az OPNI újranyitása lemaradt.
2019. dec. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Javasolnám még bevezetni a lótenyésztést az autó helyett, továbbá a nagyipari termelés helyett az otthoni kisgazdálkodás bevezetését(mindenki mindent termeljen meg a kertben. Persze sajnos a sok libsinek mem tetszene, így egy vasfüggönyt is felállítanék a határainkon.


A demokráciát helyett bevezetném a törzsi demokráciát, amiben a vezért egy életre választanánk.

2019. dec. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Én egy szemléletváltást helyeselnék az elmegyógyintézetekben. A betegeknek nem adnék hozzáférést az internethez és akkor ilyen kérdéseket nem kellene itt olvasnunk mint a tied.
2019. dec. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Persze! De csakis miután légmentesen záródó alufólia-búrát építettünk az ország fölé, hogy nehogy bejöjjenek a marslakók meg a chemtrail
2019. dec. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Egyetlen egy van ezen a listán ami értelmes és tényleg hasznos/fontos lenne, az újraerdősítés. Az összes többi egy nagy vicc, bár szerintem eleve annak is volt szánva. De annak meg elég gyenge lett.
2019. dec. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

#1

Szerintem a kérdező retteg az OPNI-tól. Miért akarná újranyitni?

2019. dec. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

#2

Hasznos lenne még a budapesti, lipsy lakosság falvakba deportálása is és a jobbágyrendszer visszaállítása, hogy Magyarország végre újra olyan hatalmas és erős legyen, mint Mátyás király idején volt. Az autók betiltása is kitűnő ötlet, de jó lenne még a traktorok betiltása is és helyettük ökrök használata. Kombájn helyett pedig aratás a vidékre deportált budapestiekkel, hogy végre ők is megtuggyák, mijaza keminy munka!!

2019. dec. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
A jurtába ne költözzünk vissza? Neked is hiányzik az a finom erjesztett lótej, nem?
2019. dec. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

1, 3, 8, 11 pont irdatlan baromság.


2, 5, 6, 9, 10, 12 oké.


4: ez elég kétélű dolog, pl. ha minden bútor fából készül csak, pont az erdőterületek csökkenését idézed elő, ami ellentétben áll a 9. ponttal.


7: én anno németet tanultam 10 évig, sosem ment jól, végig rühelltem, és annyi maradt meg belőle, hogy egy pohár vizet kérni is nehezemre esne németül. Ezért mindenképp angol párti vagyok, és lássuk be, többre is megy vele az ember.


13: éppenséggel benyújthatunk, de csak kiröhögnének minket.

2019. dec. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Excuse me wtf
2019. dec. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!