Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék mégsem akar...

Az ellenzék mégsem akar jólétet teremteni? Vagy nem is azért akarjuk leváltani a Fideszt, hogy jólét legyen? Akkor mi másért?

Figyelt kérdés

A józsefvárosi ellenzéki polgármester még az önko dolgozók 13. Havi fizetését is elvette.

Az ellenzékiek szerint meg ez teljesen rendben van.Szerintem felháborító.Semmi másért nem szavaztam ellenzékre csak hogy jólét legyen.Erre a meglévő juttatásokat is elveszij



2019. dec. 3. 14:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
19%
Meg kell emelni a minimálbért 250 ezer forintra és 13-14. havi fizetéseket kell adni. Akkor egyből beköszönt a jólét.
2019. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
31%
Én azé szavaztam az ellenzékre mer afideszlop.
2019. dec. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
43%

Az ellenzéki szavazókat kizárólag az Orbán gyűlölet hajtja,hogy meg kell buktatni őt bármi áron.


Az ellenzéki politikusok pedig csak hatalmat és pénzt akarnak szarnak az emberekre!Hát ezért.

2019. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Mit számít?Engem az érdekel hogy jól járjak.Nem lop a Fidesz de cserébe elveszik a fizetèsem egy részét?

Mi ez a hülye logika?

2019. dec. 3. 14:11
 5/25 anonim ***** válasza:
30%

#4 Sem logika nincsen benne sem valóság.

Azokat szavaztad vissza akiket 2010-ben pontosan amiatt zavartak el a kormányzásból, önkormányzatokból mert a pénz eltűnt de semmi nem lett jobb.

És sikerült azokat leváltani akik idejében épült, fejlődött az ország, Budapest és csökkent az adósság, könnyebb lett az élet.

Legközelebb ne higgy az ellenzéki propagandának hanem figyelj oda a valóságra!

2019. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 mindentudó99 ***** válasza:
79%
Itt az összefogás jóléti intézkedése Óbudán. [link]
2019. dec. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
36%

Az MSZP lehúzza az országot, megszavazzák a Fideszt. A Fidesz lehúzza az országot, megszavazzák az MSZP-t, és elölről.


Ördögi kör, A 22-es csapdája.

2019. dec. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%
Mind a kettő oldal rossz, van a kisebbik és a nagyobbik rossz, de kiemelkedőt eddig senki se alkotott. De egyszerűen az embereik utálják Orbánt, szóval bárkit választanak aki nem narancs.
2019. dec. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
59%

#6 Végig is olvastad a cikket? Kedvezmény a helyi lakosokra vonatkozik, mint az összes önkormányzatnál, ahol van hasonló. Bejelentik a lakhelyüket, akkor továbbra is a kedvezményes díjat fizethetik.

Ezzel pont a visszaéléseket lehet elkerülni, hogy bárki szinte ingyen parkolhatott.

2019. dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%
Persze, kérdező, úgy szavaztál te az ellenzékre, ahogy én az angol királynőre.
2019. dec. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!