Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Borkai Zsolt már soha többé...

Borkai Zsolt már soha többé nem fog visszatérni a politikába?

Figyelt kérdés
2019. dec. 4. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, eléggé lejáratta magát.

Bár láttunk már példát az ellenkezőjére, én akkor sem tartom valószínűnek.

2019. dec. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kiöregedett kurνapecér, aki pont a saját "konzervatív nemzeti keresztény" pártját járatta le. Őrülhet, ha Polt Péter az ő ügyeit is elsimítja, mint ahogyan a többi még a belső kőrből ki nem esett fideszesét.

Egyszóval a válaszom az, hogy nem. A legjobb esetben is valami tornász, vagy olimpiai bizottsági állást találnak majd neki, nem mintha ne harácsolt volna össze elég pénze a nyugdíjra.

2019. dec. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

El sem ment!

Csak, egy fideszen belüli színjátékot láthatunk.

2019. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sírok érte. Nem bírom elképzelni az életemet nélküle.
2019. dec. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is sajnáltam. Annyira megalázó volt amikor a felfújt kotongumival fejbe dobták. Nem ezt érdemelte az eddigi polgármesterként végzett munkájáért.
2019. dec. 4. 12:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért a vélemèny nyilvànításnak is van egy határa. Ezek az emberek akik ilyet csináltak, párt hovatartozástól függetlenül, vagy vicceskedő kamaszok voltak, vagy ha felnőtt emberek, akkor igazi lumpenprolik, a társadalom söpredéke. Minek élnek az ilyenek? Lehet valakit szeretni, vagy nem szeretni, de azért ilyen primitív módon viselkedni. Gusztustalan, undorító. Én sem szeretem pl. Gyurcsányt, de soha nem dobnám meg semmivel.
2019. dec. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én se bántanám Gyurcsányt. Ha találkoznék vele és olyan lenne a helyzet köszönnék is neki és gratulálnék ahhoz hogy felépítette a semmiből a legerősebb ellenzéki pártot. Ha ő bűnös valamiben akkor majd az ügyészség foglalkozik vele, tisztelni kell a politikai ellenfeleinket is.
2019. dec. 4. 13:20
 8/8 Whitewolf19 ***** válasza:
Lejáratta magát. Semmi keresnivalója már a politikában.. Igaz, több ellenzéki politikusról is ezt gondolom.
2019. dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!