Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 444 kommentfelületének...

A 444 kommentfelületének megszűnése után hol találhatnék hasonló szókimondó, politikai troll, szarkasztikus liberális kommentközösséget?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag mindig csak a hozzászólások miatt jártam az oldalra, mert amellett, hogy jókat trollkodtak Orbán és sleppjéről, valamint jó dumákat, szarkasztikus savazásokat toltak, amiken jót röhögtem, sok olyan értelmes és széles látókörű fórumozó volt, akitől sok okos dolgot olvastam, munkavállalás, szociális vagy gazdasági témakörben. Milyen a 444-hez hasonló aktív fórumközösség van még?

2019. dec. 4. 14:37
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Sehol, senki sem szeretne sajtóperek garmadáját a nyakába venni csak mert 200-300 ember szereti ott tölteni a napot és "vicceskedni".
2019. dec. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
Pszichiátriára. Az azért van. Vagy lépj be a Gyurcsánypártba. Ott sokan értenek a kígyózó prímszámok értelmezési lehetőségeihez
2019. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

A zsurpubi és a nyugatifeny szélsőségesek még annyira, de ott azért törlik a keményebb dumákat. Részvétem!


Szerintem a 444 jó volt arra, hogy kidübörögjék az ellenállást a fővárosi proletárok. Hisz amelyik kutya ugat az nem harap. Most sajnos magatokban érlelitek a dühöt. https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__96..

2019. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#1: Akkor hogy lehetett, hogy évekig kommenttiltás nélkül üzemelt és eddig nem csípte senkinek a csőrét? Őszintén megmondom én nem is annyira politikai állásfoglalás céljából látogattam az oldal, hanem baromi jó társadalom-paródiás politikai troll közösség alakult ki. Könnyes szemmel fogok visszaemlékezni az Orbános/Rezsiszilárdos photoshopolt képekre, amiktől kiköptem a kávémat röhögés közben, a szarkasztikus szóviccekre, a csípős beszólásokra, a savazós antimigránsozós cinikus dumákra, az olykor okos és logikus politikai/gazdasági eszmecserékre és nem utolsó sorban a választások élő kommentfolyamára. Pedig én egyszer sem kommenteltem, de jó volt olvasni a közösséget, mert más felületen mindenki ugyanazt az unalmas dumát tudja csak mantrázni.
2019. dec. 4. 15:16
 5/17 anonim ***** válasza:
Fb-n be lájkolod a 4-et, aztán majd osztódnak a posztok. A hsz-ekben mindig vergődnek, de azért nem ugyanaz. Sőt index ugyanaz, van olyan post amire 1000hsz ment, origo, hvg ugyanaz.
2019. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#5: A facebook komment felülete nem adja azt a hangulatot. 444-en egy időjárásos, vasárnapi macskás cikk (jellemzően Szily által megosztott valami baromság) alatt is annyi poénos marhaságot össze tudtak írni, hogy jó volt végig olvasni a sok hülyeségüket meg meme-eket. A facebook-on meg csak célirányosan az adott cikkhez írják a szokásos háborgó sallangmentes kommenteket.
2019. dec. 4. 15:46
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen, fb-n mindig csak leírják a véleményükket a cikkről, néha jól össze is vesznek de kb ennyi.
2019. dec. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Egyeske vagyok.

Én értem, hogy egy virtuális napközi alakult ott, kellemes tréccsel és pajtásokkal, na de a felelősséget senki sem (százból egy talán) vállalta arccal-névvel, nem mindegy.

2019. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Most láthattuk hogy a 444-nek milyen a hozzáállása a szólásszabadsághoz. És ezután van bőr a képükön adományokért könyörögni? Remélem sokan döntöttek úgy a kommunista időket idéző cenzúra bevezetése után, hogy nem támogatják többet őket.
2019. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Talán index facebook oldaluk.
2019. dec. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!