Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mit tennétek, ha...

Fideszesek! Mit tennétek, ha Gyurcsány Ferenc kerülne hatalomra?

Figyelt kérdés
2019. dec. 5. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Kígyó!
2019. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Őrjöngve követelnék a járókeretes vén emberek a krumplit az utcán :D
2019. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Semmit.


Biztos szomorú lennék, hogy Magyarország agyilag még mindig csak itt tart de ez a szép a demokráciában, hogy ha elég hülye van akkor bárkit meg lehet szavazni.

2019. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Én ugyan nem a megszólított fideszes vagyok, de hidd el, hogy jelentős részük megint gyurcsány-hívő lenne (sőt talán be is lépne a pártba), mint ahogy a magyar történelemben ez a köpönyegforgatósdi már többször előfordult.
2019. dec. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Az már tényleg a legalja lenne, ha ez alkesz elqró és belterjes sleppje valamilyen fondorlattal újra hatalomra kerülne. Négy éven belül meglenne megint az államcsőd, jönne az IMF, aztán ha már belefulladunk a hitelbe az állam, a közintézmények és az egyén szintjén is, vagy ahogy utoljára volt, nem tud pénzt szerezni már a pénz piacokról se, megint lemondana. Aztán jönne valami hülye megint, aki összelapátolja a szart utána, visszafizeti a hiteleket, hogy elqró meg az apró família újra herdálhasson. Nem tudom mernék-e tüntetni, féltem a szemem világát! :)
2019. dec. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Őrjöngenének, hogy valaki olyan kerülne hatalomra akinek nem 0-24 a lopáson és a hazudozáson jár az esze, hanem egy egészen picit az országért is tenne valamit.
2019. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Hatosk: Gyurcsány még soha semmi jót nem tett az országért. Lopott, csalt (privatizált vagyon, olcsóbb áram a cégeinek), igazat ritkán mondott. Az utóbbi 30 év legkártékonyabb figurája, az országért semmi jót nem tett. Totál hozzá nem értés, eladósítás, szellemi métely, hitványság. Szavazóik kommunisták, prolik, nagykörúti világpolgárok.
2019. dec. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Azt amit a nácik Berlin elvesztésekor...
2019. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%

#6: "Nyilvánvalóan végighazudtuk az utolsó másfél-két évet. Teljesen világos volt, hogy amit mondunk, az nem igaz."

"Hazudtunk reggel, éjjel meg este"

***

Hogy én konkrétan mit tennék? Ütném-vágnám, csakúgy, mint 2004-2009 között. Ezúttal nem bírná 5 évig: 1 év alatt szitává lenne lőve. :)

2019. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%

A fidesz hívők azt tennék, amit O1G mond!


Egészen addig amíg az új gyurcsányi propagandák átmossák az agyukat.

2019. dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!