Ellenzékiek, milyen érzés nektek, hogy mindenki tisztában van vele, hogy a FIDESZ kormány nem legitim de el kell tűrni az uralmukat ennek ellenére?




válasza:Ekkora marhaságot!
Azért mert valami lyen szervezet nevében szerepel Európa, attól még nem történik semmi
A szavazatszámláló ott frissen melegiben aláírásával tanúsítja a dolgot




válasza:Hírhugó, Banuta Zsófia, Garvan Walshe, Unhack Democracy... (Ezeket eszik, vagy isszák?)
Impresszum: "Helló. Hír Hugó vagyok."
Köszönjük, Emese! :)




válasza:



válasza:



válasza:Fidesz többségi mandátumot szerzett, ezt a jelentés se cáfolja. Amit bírál az a 2/3 mely a választási visszaélések nélkül nem jött volna létre. Persze teljesen legális, de miért lett erkölcsileg ennyire elfogadott a szavazókörtől pár száz méterre krumpli és ételosztás?
Tudom, habzó szájjal védeni kell a a Fideszt, de magyar bíróság már több esetben is megállapított konkrét csalást. Ettől még nem lesz országos szintű, de az adott egyéni választókerületekben bizony történt csalás.




válasza:Nincs mindenki tisztában vele, sőt.
A jelen kormány formálisan legitim, de abszurd módon került hatalomra.
Nem kell eltűrni. Ezt csak egyéb tévképzetekkel is rendelkezők gondolják.




válasza:Kapcsolódó kérdések:
134 ezret keres egy kezdő tanár, abból még egy albérletet sem lehet kifizetni. Nem lesz ember, aki tanítson, össze fog omlani a rendszer.
A kijevi vagy a krimi?
Azért, mert valakinek az már annak megalakulása előtt 4 évvel nem tetszett? Ugyanez az Alkotmány, illetve a Választójogi Törvény milyen felhatalmazásról rendelkezik operatív és napi kérdések esetében? (Semmilyenről. A választással az állampolgárok - még ha másnap meg...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




