Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a klímaváltozástól sokkal...

Ha a klímaváltozástól sokkal több ember fog megindulni mint eddig akkor a fidesz miért tagadja le ezt? Az ellenzékiek és a Momentum valójában hisz a klímaváltozásban vagy ez csak politika trükk?

Figyelt kérdés
Sokkal kevesebb lesz a szárazföld.Rengeteg ember fog elindulni. Miért intézik el a fideszesek annyival,hogy jéééé Magyarországon esik a hó akkor nem is létezik ez a dolog. Most akkor ők sötét hülyék vagy egyszerűen tudják csak a nyilvánosság előtt nem akarják mert akkor továbbra is a migrációval tudják riogatni az embereket ? Hisz az ellenzék a klímaváltozásban ?

2019. dec. 7. 15:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
34%

Ezek az új "zöld" politikusok könnyen körülírhatóak.


Olyanok mint a görögdinnye kívül zöld , belül vörös.


A Momentum azt is mondta, hogy Gyurcsányék soha és most jó ideje velük közösködnek. Egy szavukat se lehet elhinni.

2019. dec. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Neked most fizetnek,hogy itt legyél 34 ? Minden válaszra a marhaságaidat meg a Gyurcsányozásodat kell hallgatni ? Bizony mi már találkoztunk egy válasz alatt. Nemhiába vagy te 34%. Nem kedvelik a hülyeségeidet az itteniek.
2019. dec. 7. 15:49
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a te fideszes válaszaidra kíváncsi !!!
2019. dec. 7. 15:50
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
#2 Azért vagyok 34%-on mert a hozzád hasonló "liberális" emberkék bőszen nyomkodják a leszavazást még akkor is ha igazat írok.
2019. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Gyurcsányt szóba sem hoztam erre felhozod . Ezek után csak a momentumot szidod és a fideszről szót sem mondasz úgy,hogy nyomoroncs narancs pártos nekem ilyeneket ne ugasson.
2019. dec. 7. 15:55
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem ! Hazugságokat írsz te barátom. Nem kell ide járnod és kész ha nem tetszik.
2019. dec. 7. 15:56
 7/23 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem aki abból indult ki, hogy létezik olyan migráns, aki Magyarországról álmodik, annál komoly mentális problémák vannak.
2019. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Felhoztad a Momentumot amihez jelenleg hozzá tartozik Gyurcsány említése is , hiszen össze fogtak.


Ennyire nem érted a politikát?

2019. dec. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem akartam ilyen témával foglalkozni amit te felhoztál ennyi az egész. Utálod Gyurcsányt megértem én sem kedvelem őt ,de Orbánt jobban utálom mint a Ferit. Zárjuk le a mi beszélgetésünket mert a kérdésemre szeretnék válaszokat MÁSTÓL ! Nem 1 ennyire elfogult fideszestől .
2019. dec. 7. 16:04
 10/23 anonim ***** válasza:
25%
A 34% most itt az ügyeletes fidesz troll, a pártközpontból megkapta a kifejezéseket amiket használnia kell. Ezt a görögdinnyést is már vagy 3x leírta itt. Most egész nap a gép előtt ül, frissítgeti az oldalt és terjeszti a propagandát meg gyurcsányozik megállás nélkül.
2019. dec. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!