Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mi az őszinte...

Fideszesek, mi az őszinte véleményetek arról, hogy ebben a rendszerben embereket, akár ápolókat, orvosokat, egyetemi tanárokat rugdosnak ki a kormánykritikusságuk miatt?

Figyelt kérdés

[link]

Az érdekelne, hogy ha magatok közt vagytok akkor azért beismeritek, hogy ez mennyire becstelen és persze nem is demokrácia már réges régen?


2019. dec. 7. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

Ott van,mi nem világos? Sértette a kórház jó hírnevét.

Ha teszem azt nálam dolgoznál, és szabadidődben a faszbukon nyilvánosan engem fikáznál, én is kivágnálak. Teljesen evidens.

2019. dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

Semmi köze hozzá a Fidesznek maximum a kórháznak.

Simán lehet egy Gyurcsány által megrendelt puccs.

2019. dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez a kettes mindig Gyurcsányozik . Hihetetlen fószer ez.
2019. dec. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Figyelj, az októberi választások után, egyesek már azt követelték, hogy a kormány álljon bosszút azokon a településeken, ahol az ellenzék nyert. Mások szerint meg az ellenzéki jelölteket már csak azért is börtönbe kéne zárni, mert egyáltalán van merszük elindulni a választásokon a fideszes jelölttel szemben.


Szerintem a politikai alapú kirúgásokat egyenesen támogatandónak tartják, persze csak akkor, ha ellenzékit bocsátanak el, ha fideszest akkor már rögtön "balliberális véleményterror és kommunista elnyomás"...

2019. dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Annyit olvastam már erről, csak posztot nem, meg az előzményét.

Úgy könnyebb volna mit gondolni.

Világszerte kib@sszák, aki savazza a cégét, az biztos

2019. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2019. dec. 7. 19:58
 7/10 anonim ***** válasza:

#6, ez nem a poszt, az biztos.

De miféle politikai ők, ha egyszer a fideszes jelölt kampánycsapazának volt a tagja?

Nem tudom ki győzött Siófokon.


Azt az egyetemi faszit meg azért rúgták ki, mert lényegében leqrvázott egy fiatal kollegínát.

Én is kirúgnám.

Én is egyetemen élek, sokféle nézetű kollégával békésen megvitatta sok dolgot.

A bmeg az belefér, de ilyen sunyi célozgatás meg nem.

2019. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem én az ilyet, lehúz 7 évet külföldön, aztán a 3. kétharmad után visszajön az orbáni diktatúrába, a padlóra küldött magyar egészségügybe fillérekért dolgozni. Mikor mindenki tudja, hogy itt nem lehet élni, aki tud, menekül.
2019. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha az Unio nem lenne Magyarország Észak Korea 2 lenne.
2019. dec. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
Ha Laca32 nem lenne, kevesebb butaságot olvashatnánk itt.
2019. dec. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!