Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell a magyaroknak...

Miért kell a magyaroknak állandóan szabadságharcot vívni?

Figyelt kérdés
Chh szégyen hogy nem ül a nyakunkon sem Habsburg, sem török, sem orosz, a "saját kormányunk" van hatalmon de mégis kellene néhány Deák Ferenc, Petőfi Sándor stb. De a mai magyar már csak fotel forradalmár. Be vallom én is...
2019. dec. 10. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Mert mondjuk rémesebbnél rémesebb kormányok következtek egymás után, oldaltól független. Most pl: a fidesz alatt növekszik a gazdaság, de az életszínvonal csökken/stagnál, a korrupció pedig elképesztően megnőtt.
2019. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Most mi a kérdés? Mit akarsz szabadságharcolgatni?
2019. dec. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A kérdés szerintem adott, az hogy még írtam hozzá egy két gondolatot az megint más.

De ez a szó hogy "szabadságharcolgatni" ,ez mindent el mond rólad .

2019. dec. 10. 20:00
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem tehetek róla hogy iylen érzékeny a lelked. :D
2019. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Érzékeny?😂😂 Neeem , inkább olyan hülye aki aggódik a jövője, az unokája jövője, a szomszédja jövője és igen ilyen magad fajták jövője miatt is akik magyarok illetve a magyar néphez, Magyarországhoz tartoznak..
2019. dec. 10. 20:03
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

Egyszerű pszichológia. A magyarok szótára a NEM szóval kezdődik. Mi mindent ellenzünk. De azért mégis jó érzés a győztesek oldalán állni.

Ez működik 8 éve és kétharmadot hoz a kormánynak. Keresnek egy ellenségképet. Harcolnak vele és legyőzik. Ha te is a győztesek oldalán akarsz állni, akkor szavazz rájuk. És az ostoba választó rájuk szavaz. Mert a pontszerű agyában az motoszkál, hogy mi történne ha nem a fideszre szavaz ? Jönnének a migránsok ? Jönne soros ? Jönne hakapeszi maki ? Ezt nem szabad megkockáztatni.

2019. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nyugtass meg, hogy nem a nemzeti öntudatos vagy. :D
2019. dec. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit értesz ez alatt hogy "a nemzeti öntudatos vagy", de nemzeti vagyok és mondhatni öntudatos.

Egyik part felé sem vagyok orientált. De ahogy látom te baloldali be allitottsagu vagy

2019. dec. 10. 20:10
 9/17 anonim ***** válasza:
11%
Azért mert szerintük akiknek tetszik bármilyen aktuális rendszer, az agymosott, az ilyenekre nem is érdemes figyelni. Csak köpködni tudnak és prédikálni miért rossz a rendszer stb...
2019. dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A nemzeti öntudatos troll. am megnyugtatlak egyik sem vagyok, tulajdonképp csak röhögni szoktam idejárni. :D
2019. dec. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!