Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha már Orbán Viktor Erdogannal...

Ha már Orbán Viktor Erdogannal barátkozik, miért nem veszi át és alkalmazza a török szociális lakás projektet?

Figyelt kérdés
A hírek szerint Törökországban évente 100 ezer lakás épül szociális alapon amit rászorulók 10%-os önerővel, átszámítva havi 50 ezer forintos törlesztéssel megvehetnek. Ezzel Magyarországon is sokan saját lakáshoz juthatnának és az elszállt ingatlanárak is csökkennének.

2019. dec. 12. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Orbánnak sohasem volt célja, hogy a valódi rászorulóknak otthont biztosítson. Neki kiszolgáltatott emberek kellenek, akik továbbra is rá szavaznak. Ez a CSOK-kal szépen meg is valósult.
2019. dec. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert a kettőnek semmi köze nincs egymáshoz.
2019. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van, az egyiknek semmi köze a másikhoz, és ez fordítva is igaz!
2019. dec. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne köze? Ha látsz valahol egy jó projektet, egy jó ötletet, akkor azt alkalmazhatod otthon is. Megkérdezheted mik a tapasztalatok, mik voltak a hibák, stb.
2019. dec. 12. 15:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Az pontosan miért is lenne jó, hogy én évekig gyűjtöm a pénzt a lakásra és nyögöm a hitelt, az analfabéta közmunkás meg kicsapja a rászorulókártyát és megkapja ingyen?
2019. dec. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért mert lehet te is bekerülhetnél ha nem túl szigorúak a feltételek. Ha mégsem, akkor is jól járnál mert lehúzná a jelenlegi iszonyat magas ingatlanárakat.
2019. dec. 13. 14:17
 7/8 A kérdező kommentje:
És sehol sem írtam hogy bárki is ingyen kapná meg az ingatlant.
2019. dec. 13. 14:17
 8/8 anonim ***** válasza:

"Az pontosan miért is lenne jó, hogy én évekig gyűjtöm a pénzt a lakásra és nyögöm a hitelt, az analfabéta közmunkás meg kicsapja a rászorulókártyát és megkapja ingyen"


Tipikus magyar mentalitás, ha nekem rossz másnak is legyen rossz. Te legalább tudsz félretenni de annak az a szerencsétlennek éheznie kellene ahhoz hogy 20 év alatt összegyűjtse a lakásravalót.

2019. dec. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!