Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi lenne jobb? Ha...

Szerintetek mi lenne jobb? Ha a még elkövetkezendő 10-15 évben az Orbán vs. Gyurcsány harc lenne a politikában, vagy ha mindketten eltűnnének és valami teljesen új kezdődhetne?

Figyelt kérdés

Ha lehetne választani, hogy maradjon az Orbán, Gyurcsány páros küzdelme a parlamentben, még 1-2 évtizeden át vagy amíg meg nem halnak, vagy ha varázsütésre eltűnnének mindketten a pártjukkal együtt, és valami teljesen új, még ismeretlen irányba változna a magyar politika?

Ti melyiknek örülnétek jobban? Persze csak elméleti a kérdés, nyilván nincs választási lehetőségünk.


2019. dec. 14. 00:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én arra a pronyó Bankára is szívesebben szavaznék, mint bárki olyanra, aki (vagy akinek az apja) benne volt az előző rendszerben
2019. dec. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze hogy ha eltűnne mind2. Már 89-ben kellett volna eltűntetni az elvtársakat.
2019. dec. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Első, tudtad, hogy a te Gyurcsányod is KISZ titkár volt? Amúgy egyetértek, már rég el kellett volna tüntetni a kommunistákat a parlamentből. Sajnos a Fidesz köreiben ma is nagy számban jelen vannak.
2019. dec. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%

Mióta az eszemet tudom, az ő marakodásukról és egymás váltásáról szól a politika.. Én egyáltalán nem bánnám, ha mindkettő visszavonulna, hiszen valljuk be, egyik sem fog bevonulni a történelem könyvekbe a sok jóval, amit az országért tettek.

De hát szerintem esély sincs rá, hogy új arcok jöhessenek, nekünk magyaroknak ez megfelel. Lásd a nyuggereket, akik fel sem fogják, hogy lenne más opció is.

2019. dec. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem elég lenne ha Gyurcsány tűnne el.
2019. dec. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Ha mindketten eltűnnének, és mi magyarok végre visszavehetnénk az országunkat. Ha rajtam múlna, mindenkit halálra vagy több évtizedes börtönbüntetésre ítélnék, aki az elmúlt 70 évben bármelyik kormánynak tagja volt.
2019. dec. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Első, tudtad, hogy a te Gyurcsányod is KISZ titkár volt?"

És akkor most szeretnem kéne?


Hidd el, hogy aki elégedetlen a mai politikai élettel, az nem mind sorosmigráncssimogató, lipsi, lmbtq, gerinctelen, embernek nem nevezhető, gyurcsányista ...

2019. dec. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha Gyurcsàny eltűnne és nem pofátlankodna oda szinte minden ellenzèki párthoz, már azzal sokkal beljebb lennènk. És akkor el lehetne dönteni a nèpnek, hogy mit szeretne, maradjon Orbàn vagy valami teljesen újra szavaz.
2019. dec. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Első, tudtad, hogy a te Gyurcsányod is KISZ titkár volt?"


Máshogy írom:

az összes mostani politikust eltiltanám a politikától.

Gyurcsányt is. Főleg gyurcsányt meg orbánt.

2019. dec. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Valami új kellene már, az tuti.
2019. dec. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!