Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy idehaza is dübörög a "Me too" örület? Egyre többen állnak elő zaklatási vádakkal, a magyar intézmények is tényleg nyakig benne vannak?

Figyelt kérdés

2019. dec. 20. 23:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha tényleg valós zaklatásokra derül fény, akkor jó dolog. Ha hamisan vádolnak, járatnak le embereket, pénz vagy bármi más reményében, akkor nem túl jó dolog.
2019. dec. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit: nagy visszatetszéseket fognak még kelteni ez és az ehhez hasonló őrületek.
2019. dec. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Én felháborítónak tartom, hogy embereket lehet lejáratni, kicsinálni így, hogy egy ismeretlen "áldozat" még a nevét sem vállalva előáll és mindenféle bizonyíték nélkül zaklatással vádolja. Hol a bizonyíték, hogy például Gréczy azokat a képeket nem a nő kérésére küldte, hanem zaklatta? Az meg hogy valaki a barátnőjének milyen képeket küld, teljes mértékben magánügy és semmi köze a politikához, főleg nem tartozik egy egész ország népére. Nem tudom mégis kinek jutott eszébe, hogy ezeket a képeket meg is mutassa a híradóban, de beteg az agya az biztos. Ha esetleg Gréczy nem bűnös és tisztázni is tudja magát, az a hírnevén utólag már nem segít sokat.
2019. dec. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem undorító, mondom ezt úgy hogy alapból liberálisabb (de nem liberális!) beállítottságú vagyok.

Teljesen biztos, hogy a történetek 99%-a hamis vád, népszerű, sikeres emberek bemocskolása bosszúból és/vagy könnyű nyereségvágyból.

Ez két szempontból is gusztustalan és káros: nem elég, hogy ártatlan emberek életét, megítélését és megélhetését teszik vele tönkre, hanem a sok ilyen műbalhé azt fogja eredményezni, hogy később azoknak sem fognak már hinni akik viszont tényleg áldozatai voltak erőszaknak.

Elég beszédes, hogy még 5-10 éve gyakorlatilag 0 ilyen hír volt, most az elmúlt 1-2 évben heti rendszerességgel "derülnek ki" ilyen hírek tömegével, és persze egyik sem vasutashoz, postáshoz vagy utcaseprőhöz köthető, hanem mind az összes gyanúsított sikeres, híres és jómódú emberek, itthon és külföldön egyaránt. Színészek, rendezők, igazgatók stb. Kicsit se átlátszó. Arról nem beszélve, hogy ha engem megerőszakol vagy egyéb módon károsít valaki, akkor nem fogok 20 évet várni rá, hogy hátha másokkal is történik hasonló, akik szintén várnak majd rá 20 évet, hanem még aznap elmegyek a rendőrségre és feljelentést teszek. Harmadrészt meg az ilyesmit nem szokás a médiában nagydobra verni. Ezer sebből vérzik ez a dolog, de hát sajnos sokan elhiszik, és sajnos sok gerinctelen ribillió vissza is él ezzel, mert hát dolgozni snassz, de ezzel jó pénzt meg hírverést lehet szerezni 0 munkával. Undorító, hányinger.

2019. dec. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

#4

Sajnos most ez a trendi többeknél. Nem hiába jegyzik meg, a világ kifordult magából azzal, szabadjára engedte ezeket az őrültségeket.

2019. dec. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokszor szánalmas, például a Gréczyvel kapcsolatban, hogy mindenki egyből a médiához rohan, véletlenül sem a rendőrséghez először, sőt azóta sem hallani olyat, hogy bármelyik nő feljelentette volna.
2019. dec. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

#6

A média pedig majd szokásához híven jókat csámcsog a sztorikon :)

2019. dec. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%
A kulturális intézmények (színházak) mind kuplerájok. Nem véletlen hogy széparcú lányokat, fiúkat vesznek fel oda 🤣
2019. dec. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

# 7


Ez a baj, politikai cirkuszt csinálnak belőle. Mégis milyen üzenet ez az átlag polgár felé, hogy itt aztán majd komoly következményei lehetnek egy zaklatásnak?

2019. dec. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#8

Ejnye, az a csúnya általánosítás...

2019. dec. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!