Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik azt mondják sokat költünk...

Akik azt mondják sokat költünk eü-re és jobb mint régen?

Figyelt kérdés

Tegnap megtámadták páromat, rendőrt hívtam aki 2x üvöltve rám tette a telefont és nem hajlandóak kijönni. Utána bementünk a megyei kórházba látleletet vetetni. Ott kezdődik nem tudták hogyan kell egy látleletet megírni. Röntgen ki van írva ha terhes jelezze, koponya röntgen tett volna de nem tudták elkészíteni mert csak ágyékvédő ólomköpenyük van és csak SAJÁT FELELŐSSÉGRE! vállaljuk a beavatkozást mert nincsen teljes testet fedő ólomtakarójuk.


Azt mondják a statisztikák szerint nincs sok erőszakos bűncselekmény, így persze hogy nincs amikor a rendőr nem hajlandó kijönni a látleletet meg nem tudják megírni. MEGYESZÉKHELYEN!



2019. dec. 23. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Mot szeretnél megtudni?
2019. dec. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hogy fordulhat elő hogy két adófizető segítség kérését elutasítja a rendőrség? Hogy fordulhat elő hogy adófizetőt nem tudnak megröntgenezni? Vagy vállaljuk a családbarát kormány miatt lerohasztott eü ajánlatát, hogy esetleges magzatkárosodás mert nincs egy szutyok ólomköpeny, vagy nem látnak el mert nincs eszköz?


2020 hajnalán mikor kb Albániába nincs ilyen.

2019. dec. 23. 10:31
 3/10 anonim ***** válasza:
stop soros
2019. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nagyon remélem, hogy nem röntgenezték meg a terhes nőt
2019. dec. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem engedtük a röntgent mivel egy ágyékvédőt akartak csak a hasára tenni és közölték ha a magzatnak baja lesz mossák kezeik.


A rendőrségen nem tudják eldönteni hogy 8 napon túl vagy belüli a sérülés mert 3 doki kitapogatásos módszerrel próbálta eldönteni az járomcsont törést röntgen híján.


1 azt mondta eltört, 1 azt nem tört el, 1 meg kitárta a karját hogy hát meg kéne röntgenezni....


Az eü töketlensége miatt nem tudunk normális feljelentést tenni mert nem tudni mi lett a következmény!

A brutális fájdalom az egyetlen tünet de az nem igazolja a törést és nem is veti el.

2019. dec. 23. 11:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez úgy lehetséges, hogy magyurorszagh jobbabbul tejesít!!!888
2019. dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Molyember ***** válasza:
Írj az Indexnek, ebből össze lehet hozni egy jó cikket. Így legalább olyan, mintha csinálnál valamit, mert egyébként tehetetlen vagy.
2019. dec. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt nem teljesen értem, hogy mi az, hogy "nem hajlandóak kijönni", ez a része szerintem nem így történt meg. A második fele viszont olyan, amit nem lehet kitalálni és amiben ráismerek az országomra :D
2019. dec. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as, jeleztem menekülőben van a tettes, jeleztem hol érik még utól. Hangfelvétel van az esetről. Bizonyíthatóan nem voltak hajlandóak kijönni. Közölték fáradjunk be a helyi örsre és ne oktassam ki a dolgáról. Pontos személyleírást kaptak, Pontos menekülési útvonalat. Nem tettek semmit. Még frissen elfogható lett volna a kezén lévő sérüléssel ami bizonyíték valóban ő a tettes. Visszakérdeztem telefonon ha nem ököllel üti meg hanem 80 késszúrás van feleségembe akkor kijönnek e? Azt válaszolták akkor igen
2019. dec. 23. 12:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt objektíven megválaszolni nehéz. Nyilván aki most fiatal 20 év körüli, annak (átlagosan) kevesebb baja van mint egy idősebbnek, viszont nem tudja, hogy règen milyen volt az egészségügy, mert gyerek volt még, vagy még nem is élt. Aki meg idősebb 40+ annak ebben a korban, sokkal több baja van mint 20 évesen volt. Így juthat arra a következtetésre, hogy régebben jobb volt. De nem azért volt jobb, mert jobb volt, hanem azért, mert akkor még fiatal volt és egészsèges, nem kellett úgy igènybe vennie. Nyilvàn minèl idősebbek leszünk, annál több bajunk lesz és annàl nyűgösebbek leszünk. Hajlamosak leszünk azt hinni, hogy rosszabb az egészségügy, pedig nem rosszabb, csak a mi szemszögünkből rosszabb, mert megöregszünk, elkopunk, egyre több és nehezebben vagy egyàltalán nem gyógyítható betegségeink lesznek.
2019. dec. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!