Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akármilyen új párt is bukkanna...

Akármilyen új párt is bukkanna fel, a fideszesek vakon gyűlölnék?

Figyelt kérdés
Állítólag, ha lenne egy hitelesebb párt, mint a Fidesz, akkor arra szavaznának, de én ebben nem igazán hiszek. Szerintem egy fideszes alapvetően minden politikai formációt ellenségnek tekint és gyűlöl, ami nem a Fidesz, így olyan párt, ami hitelesebb a Fidesztől, nem is létezhet számára.

2019. dec. 29. 20:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
Ha összeállna a vén fszverősökkel, akkor igen.
2019. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, mert pl. a Táncsics Radikális Balpártot nem utálják, azt kiröhögik.
2019. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Emlékeztetlek, hogy a Fidesz 1998 és 2002 között az FKgP-vel és az MDF-fel alkotott hármas koalíciót, 2006 óta pedig a KDNP-vel áll szoros pártszövetségben. Noha a baloldal többször megpróbálta a Fideszt összemosni előbb a MIÉP-pel, majd a Jobbikkal, ám velük (helyesen) sosem működött együtt, nem úgy mint a baloldal, akik odáig süllyedtek, hogy összeálltak velük. A Mi Hazánk Mozgalom eléggé új pártnak számít (tán konkrétan a legújabb) és a Fidesszel többnyire jó a kapcsolatuk (szükség esetén akár koalícióra is léphetnek).
2019. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%
Még annyit kiegészítésként, hogy én fideszesként olyannyira nem gyűlölöm pl. a még mindig viszonylag új pártnak számító LMP-t, hogy már kétszer is átszavaztam rájuk (de ahogy látom, nem igazán érdemelték meg)...
2019. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%

A fidesz mindent és mindenkit gyűlöl, aki nem hajlandó benyalni Orbánnak!

A Mi Hazánkat azért nem utálják, mert az gittegylet a Jobbik gyengítésére művileg létrehozott csicska egylet az áruló Volnerrel, Dúróval az élen!

" így olyan párt, ami hitelesebb a Fidesztől, nem is létezhet számára."

A fidesztől nincs hiteltelenebb párt!

2019. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Akire soha, semmilyen körülmènyek között nem szavaznèk az a DK. Aki összeáll a DK-val, bárki legyen is az, az èn szavazatomról ne is álmodjon.
2019. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Annyira bírom Laca32-t, hogy ő Fideszes és ellenzéki troll egyszerre. :D
2019. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Èn nem vagyok egyik irànyban sem elfogult. A jelenlegi kínalatból egyértelműen Fidesz, de ha jönne egy normàlis pàrt, akkor elgondolkodnék. A Dk-t utálom csak nagyon, meg amelyik párt azzal összeàll. Szavaztam màr Fideszre, Jobbikra is, de amióta haverkodnak a Dk-val, azóta inkább Mi hazánk.
2019. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%

Mindig szórakoztató olvasni ahogy az ellenzékiek eldöntik hogy mit gondolnak a fideszesek és tojnak arra amit maguk a fideszesek írnak le a SAJÁT gondolataikról.

Kb. ennyire veszik figyelembe minden másban is a valóságot - semennyire.

2019. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

9-es: "...és tojnak arra amit maguk a fideszesek írnak le a SAJÁT gondolataikról."

Fideszesnek saját gondolata? Hát honnan jöttél jógyerek?!

A fideszeseknek annyi saját gondolatuk van, mint amennyi szülői értekezlet az árvaházban - vagy még attól is kevesebb...

Aki önállóan gondolkodik, az veszélyes Vitykára, annak nincs jövője a pártban!

2019. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!