Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól érzékelem, hogy anno a...

Jól érzékelem, hogy anno a válság idején több jutott az embereknek az ünnepekre?

Figyelt kérdés
Csak akkor még nem létezett a Mészáros Lőrinc és holdudvara réteg akik torzítják a kimutatásokat. És persze a Forint sem ennyit ért.
2019. dec. 31. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, mit érzékelsz. Hogy kinek mi jut, az persze függ a közegtől is, de azért elég sok múlik az embereken is.

Mert ha így érezne sok ember, akkor roppant egyszerű lenne: létre kell hozni azokat az állapotokat. Mindent lehet, ha elég sokan akarják és értenek hozzá.

2019. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Persze, a válság idején sokkal jobban éltünk. Én mondjuk akkor pont munkanélküli voltam, de több volt a segélyem, mint most a fizetésem, pedig két helyen is dolgozom. A régi szép idők... Mikor Veres János belefejelt a kamerába...

https://www.youtube.com/watch?v=-bZ1rKhsDO8

2019. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%

Akkoriban Kókának volt holdudvara és nem fizette ki a magyar alvállalkozóit!


Olyan qrva jól ment nekem akkoriban hogy felső egyetemi diplomás közalkalmazottként 85ezer HUF volt a fizetésem.


Azok voltak ám a szép idők!

2019. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 mindentudó99 ***** válasza:
37%
Nagyon jó volt a fèl ország akkor veszítette el a munkahejét.
2019. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Most jön csak az igazi válság, amikor a kormány nem segíteni fogja a rászorulókat, de még a maradék kenyeret is kilopja majd a szájukból Mészáros Lőrincz. Most fogják még csak megtudni a magyarok milyen a magyarok istene, és akkor fogják csak igazán visszasírni Gyurcsányt.
2019. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem jutott több viszont akkoriban még bőven magasabb volt a bérek vásárlóereje.
2019. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Melyik érzékszerveddel érzékelted ezt?
2019. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Saját példát fogok hozni, a Gyurcsány-érában sokkal rosszabb volt a helyzet, mint most Orbán alatt. És nincsennek Fideszes haverjaim.
2019. dec. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Elég rosszul érzékeled.
2019. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
#8 válság alatt sokkal rosszabb volt a helyzet, mint most válság előtt? :O nemondoood!
2019. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!