Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen válság lehet pontosan...

Árokpart kérdése:

Milyen válság lehet pontosan 2020-ban?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan riogatják az embereket, hogy lesz valami válság és nagyobb lesz mint a 2008-as stb, de a gyakorlatban ennek nyoma sincsen. Ha lenne hasonló gazdasági veszély a láthatáron, akkor a kormánynak hogyan lenne lehetősége annyi adócsökkentésre, családi adókedvezmények növelésére mint amit csak ma évbúcsúztató gyanánt a pénzügyminiszter jelentett be üzenetében és a sajtóban. Nem ellentmondásos ez egy kicsit?
2019. dec. 31. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
De, számos jel utal visszaesésre. Ilyen a nagyon hosszú ideje tartó felívelő szakasz, a negatív hozamgörbe, a gyengülő kínai növekedés, a lényegében stagnáló Európai nagyhatalmak... A visszaesés pontos idejét és mértékét senki nem tudja, de nagyon érik. 2020-ban esélyes.
2019. dec. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Grèczynek lehetnek potencia gondjai, ha Fletó elszedi töle a viagrát😅
2019. dec. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
10-15 évente mindig van egy kisebb-nagyobb gazdasági világválság. Ezt mindenki tudja, aki minimálisan ért a közgazdasághoz.
2019. dec. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Gazdasági, én ahogyan olvastam a híreket, bár megmondom őszintén egy ideje nem igazán követem részletesen csak nagy vonalakba, meg értelmes ismerőseim akikről tudom hogy ilyen hírcsárda féle oldalaknak nem dőlnek be rögtön tőlük tudom hogy gazdasági lesz, leginkább Európába, ott is az autóipart fogja nagyon érinteni meg az annak bedolgozó cégek fogják ezt érzékelni. Ez lényegében már elkezdődött Audiból például küldik el az embereket azt hallottam. Ahol egyik ismerősöm dolgozik gyárban ami autóalkatrészeket gyárt ott is már elkezdtek elküldeni embereket bizonyos területekről.
2019. dec. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Már vannak nyomai, az ingatlanpiacon is érezni lehet picit a visszaesést. A multik sok embert küldözgetnek már elfelé, sok gyárról tudok ahol visszább vették a termelési ütemet, ezek eléggé intő jelek. Amúgy meg a 2008-asnaks e rögtön volt jele hanem idő kellet mire begyűrűzött mindenhová.
2019. dec. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Gazdasági lesz ez is . Sokat lopnak Viktorék és sz.rban van az ország ilyen egyszerű .

Gratula a magyar politikának élhetetlen az országunk . Le lehet pontozni nyugodtan magyar politika hívők !

2019. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
A liberálisok csak ehhez értenek, riogatni a népet, patás ördögöt festeni a falra és több millió románnal riogatni. Ehhez értenek igazán a liberálisok, fogalmuk sincs a valódi hazafias keresztény értékrendszerről.
2019. dec. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
2008-ban sem volt mindenhol válság, a lengyelek elkerülték, mert sikeres kormányuk volt. A németek is hamar kilábaltak belőle. Itthon viszont kettős válság volt. Egyrészt fletó alkalmatlansága miatt eleve adósságcsapdában voltunk, másrészt így sokkal könnyebben elkaptuk a nemzetközi vírust. Ezért volt 10%-os gazdasági visszaesés.
2020. jan. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Mindenki recesszióval számol a kérdés csak az hogy milyen mértékű
2020. jan. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mindentudó99 ***** válasza:
#7 Elég gyenge utánzat vagy. Az igazi mindentudó én vagyok egy t-vel. De azért jól esik hogy annyira tetszenek az írásaim hogy a helyembe akarsz lépni.
2020. jan. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!