Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pontosan hányadikán jár le...

Pontosan hányadikán jár le trianon?

Figyelt kérdés
Hallottam valami ilyesmit hogy 100 év és lejár a békediktátum tehát pont az idén. Szóval mikor kapjuk vissza a területeket? Nem lesznek ebböl problémák?
2020. jan. 1. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Álmodj királylány.
2020. jan. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
A "trianon" NEM JÁR LE!
2020. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%
Én úgy tudom, hogy év végén.
2020. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Trianon már csak akkor jár le, ha Orbánék végre feladják a nemzetek Európájának erőltetését, csinálunk végre egy erős és egységes, nemzetek feletti uniót ahol végképp és egyszer és mindenkorra eltűnnek a határok, na akkor fog majd lejárni Trianon, ugyanis onnantól értelmét veszti, okafogyottá válik.
2020. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Bár elég csúnyán fogalmazta meg a 18:54-es válaszoló, de egy kis igazságmagva van annak amit irt, tényleg azt kaptuk vissza amit mi is csináltunk korábban, el kell ismerni hogy a Monarchia nem volt a kisebbségi jogok úttörő bajnoka...
2020. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Január negyvenhetedikén.
2020. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

"A nagymagyar kormányod is ezt agymenést tolja aztán majd csodálkoztok ha a románok benyomulnak aztán elfoglalják a szaros porfészek hazátokat. én aztán örülnék neki mert gyűlölöm a magyarokat"


Sugi pula tiganiiii! :P

2020. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok tudatlan szajkózza ezt a 100 évet, de annyira fingjuk sincs a történelemről, hogy volt egy oylan is, hogy Párizsi békeszerződések, ami konkrétan már felül is írta, szóval azóta nincs is érvényben az a szerződés, de mindegy.
2020. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
2020 van, most hetente minimum lesz egy ilyen 100 éves kérdés
2020. jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Ha a trianoni békediktátum 100. évfordulója érdekel június 4

A párizsi békeszerződés pedig teljesen semmissé tette és felűlírta így nem tudom milyen lejáratról ábrándozol.


Nem lesznek problémák, hacsak nem cseszünk el az adónkból 50 milliárdot emlékévre ami miatt az eü hiányának áldozataira jövőre megint el lehet ennyit cseszni pénztáros lölö barátnak és kiirt lassan a kormány.


[link]


google a haverod.

2020. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!