Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mér lettek Molnár F. Árpád...

Mér lettek Molnár F. Árpád régi videói privátolva?

Figyelt kérdés

Egy nagy rejtély a csávó. Indavideon fent vannak még a régi videói, ha valaki meg szeretné nézni. Ha megnézitek, mondjuk a 2011 és 2013-as videók különbségét, akkor egy hatalmas szakadék látható. Régen minden videója Istenről szólt és egy prófétának mondta magát, aki a médiáján keresztül szó szerint meg fogja váltani a világot + minden második videó a HAARP-ról szólt meg hogy hogyan irányítják minden egyes ember elméjét. A 2013-as és utána következő videókban pedig egy nyugodt embert láthatunk, aki egy mindennapos újságíró benyomását kelti és ért is a politikához. Ráadásul ott volt vele mindig a Titán nevű haverja, aki hirtelen eltűnt. Továbbá régen kersztyénnek hívta mindig magát a

videói leírásában és az ÉLI nevet használta, aztán csak keresztény és a végén semmi, az Éli nevet is fokozatosan ritkábban használta és most már nem "a világ első és legfőbb Echelon tanúja és leleplezője".

Ma meg akartam nézni egy régi videóját és észervettem, hogy privátban az összes 2014-nál régebbi. Szóval akkor az lenne a kérdésem, hogy elvesztette a hitét Istenben (meg a többi prófécia, világmegváltás stb. dologban) és gáznak vagy pedig egyszerűen félrevezetőnek találja ezeket a videókat és azért tette privátba? (Ami furcsa lenne, hiszen ÉLI-nek nevezte el a babáját.) Vagy hisz bennük csak nem ennyire szélsőségesen? Vagy valami egyéb oka van pl. nevek amiket nem szabadott volna kimondania?


Köszönöm a válaszokat!



2020. jan. 11. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Futóbolond a fazon.
2020. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hidd el én is ezt hittem. aztán ahogy megismertem rájöttem, hogy nem is annyira bolond. Inkább egy rejtett zseninek nevezném. Az a baj vele, hogy mindent nagyon felnagyít pl. hajlamos egy sima YT videót "tényfeltáró dokumentumfilm"-nek nevezni vagy valami piti ügyet, mai megjelent az újságban, nemzetközi botránynak nevezni (pl. Orbán Ráhel pelenkadobálás). Ettől függetlenül nagyon jól lát pár dolgot.
2020. jan. 11. 23:15
 3/10 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
69%

"nem is annyira bolond"

"nyugodt embert láthatunk, aki egy mindennapos újságíró benyomását kelti és ért is a politikához"


Akármelyik videóját megnézed, egy beteg embert látsz. Aki nem egy beteg embert lát benne, az maga is beteg. Erre többet nem lehet mondani.

2020. jan. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
*rejtett zseni alatt értsd azt, mint amit a művészekre szoktak mondani csak nem jut eszembe a megfelelő kifejezés :DD
2020. jan. 11. 23:20
 5/10 A kérdező kommentje:
Erről, hogy ki a mentálisan beteg és ki nem meg ennek hol van a határa, erről egy filozófiakönyvet lehetne írni. De azért az látható, hogy annyira biztos nem beteg, hogy halucináljon Azt állítja, hogy régen a rendőrségnek vagy titkosszolgálatnak vagy mittudomén kinek dolgozott. Tisztán látható, hogy ekkora dolgot biztos nem csak beképzelte magának, annyira 100% nem beteg. Vagy ez tényleg megtörtént vagy pedig hazudik.
2020. jan. 11. 23:31
 6/10 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
69%

"Tisztán látható, hogy ekkora dolgot biztos nem csak beképzelte magának"


Érdekes, szerintem ha bemennénk a pszihiátriára, minden második beteg egy ilyen történettel huzakodna elő.

2020. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én nem azt mondom, hogy nem lehet ilyen nagyot hallucinálni, hanem azt, hogy ő biztos nem haluzott ekkorát. Az elmebetegség nem úgy működik, hogy két verzió van: elmebeteg vagy nem elmebeteg, hanem ennek fokozatai vannak. És ha még van is neki egy pici baja, még akkor is tisztán látszik, hogy ennyire nagyot nem képzelődik.


Vagy szerinted a felesége meg a többi ember, aki körülveszi nem vették volna észre? Vagy ők is betegek?

2020. jan. 12. 00:03
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Jézusom, van olyan nő aki ennek az elmeroggyantnak gyereket szül?!
2020. jan. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Az,hogy valaki intelligens nem zárja ki ,hogy kicsit buggyant is, sőt , ez sokszor kéz a kézben jár.

Ő jó példa erre :D

2020. szept. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én elméletem, hogy egy viszonylag értelmes csávó paranoid skizofréniával. Valószínűleg néhány éve már szedi a gyógyszereit, ez egyrészt az állapotán is látszik, másrészt égő lett neki a régi énje, és törölte a videókat abból az érából
2020. szept. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!