Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is utáljátok, hogy magyarna...

Ti is utáljátok, hogy magyarnak születtetek?

Figyelt kérdés

Az egész ország süllyed a pusztulásba, minden esik szét.

A fizetések, egészségügy, oktatás, közlekedés, tisztaság, közbiztonság a bányászbéka s*gge alatt fényévekkel. Alig van normálisabb munkalehetőség.

Az árak az egekben, mindenki menekül az országból, aki csak tud.

Nem tudom, hogy vagytok vele, de én bárhova szívesebben születtem volna, mint ide.


2020. jan. 14. 17:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%

Nem.

Én végeztem értelmes szakmát.

Örülök, hogy ide születtem.

2020. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%
A liberákisok miatt útálom az egész országot. Ha győznének, ne adja Isten, akkor lépek ebből a fertőből
2020. jan. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Elég furcsa szemüvegen keresztül szemléled a világot. Valószínűleg egy lúzer vagy, akinek semmi sem sikerül, ezért aztán mindenkit hibáztatsz, csak magadat nem. Elhúzhatnál egy másik országba, de legbelül tudod, hogy a lúzer az mindenhol lúzer. Így aztán inkább maradsz, és eljátszod az agresszív kismalacot, az legalább jól megy.
2020. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 mindentudó99 ***** válasza:
92%
Mindennap van 5 ilyen kérdés. Vajon egy ember írja ki vagy több ilyen unatkozó ember is van? Ha ennyire unod menj. Azért van az unió hogy oda mész dolgozni ahova akarsz. Miért itt panaszkodsz ha lehet változtatni is? Ha én így éreznék hat lóval se tarhatnának vissza.
2020. jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%

Nem, azt utálom, hogy komcsik vezetik az országot, és verik szét.


Nem a hely a baj, hanem a vezetés.

2020. jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Az igazat megvallva nem is gondolkodtam ezen. Nem jellemző, hogy utálnám, hogy magyarnak születtem. Biztos lehetett volna jobb opció is, de ez van, és amúgy sincs vele semmi gond, hogy magyarnak születtem.
2020. jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Sz'r helyre születni gazdag országban is lehet, szóval nem bánkódom ilyenek miatt.


Olyan dolgok miatt érdemes idegeskedni, amire hatásunk is lehet. A születésünk nem ilyen.

2020. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Rajtam kívül próbálkozik még valakivel privátban ismerkedni a dominik29 névre hallgató jószág? Megnyerő stílusa van.
2020. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Te meg utáljad csak! A főnököd is megmondta mi a teendőtök. :P
2020. jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagyok Fideszes, de miért van olyan érzésem, hogy nulla idegennyelvet beszélő piacképes szakma nélküli lúzer ember vagy? Ha nem az lennél, akkor nem a gyk-n fröcsögnél, hanem tök csendben élveznéd a laza életet egy nyugati jóléti ország állampolgáraként.
2020. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!