Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma olvastam egy cikket ahol...

Ma olvastam egy cikket ahol egy anya azt állítja Kanadába, a szülők tudta nélkül átoperálják ellenkező neművé az ovisokat tömegesen óvodai tanterv keretébe, megnéztem a riportnak álcázott propaganda fogást, ennyire be van tojva a fidesz?

Figyelt kérdés

Természetesen az egyik fidesz tv műsorán adták le állítását aki 2012 be hazaköltözött de most jutott eszébe hogy ő menekült mert az ovisoknak azt tanítják hogyan közösülnek a melegek.

Hogy bírnak ekkora baromságot röhögés nélkül előadni?


2020. jan. 17. 07:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Én is láttam. Nevetséges.
2020. jan. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem meglepő. Azt is komolyan állították, hogy 40 migráns alagutat fúrt a kerítés alatt, és azon jöttek át Magyarországra.
2020. jan. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%

Annyi igaz az egészből hogy egy kisfiút az anyja át akar operáltatni (az apa beleegyezése nélkül) és British Columbiában engedélyezték hogy a gyerek elkezdje a hormonkezeléseket. Ugyanilyen eset volt nemrég Texasban, ott hatalmas botrány lett belőle és végül az apának adtak igazat, a fiú fiúként élhet...

Lehet szidni a magyar államot (szidom is sokszor), de én férfiként nem lennék hajlandó egy olyan társadalomban családot alapítani mint pl. a kanadai, ahol tulajdonképpen kuss a nevem és ha még fel is szólalok hogy a fiam lehessen fiú akkor még bigottnak is tartsanak.

2020. jan. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
36%

Ha már egyetlen gyermeket megcsonkítanak így, már az is felháborító. Tönkreteszik az egész életét !


Hogy jön ahhoz egy dilinyós anya, hogy a gyermekét átoperáltassa másik neművé, mert szerinte így tudna kiteljesedni. Hogy lehet ilyen egy állam, hogy még ehhez asszisztálnak is. Sőt ! támogatják. Megérett a világ a pusztulásra

2020. jan. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%

Erre mi a véleményetek?


[link]


[link]

🤮

2020. jan. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%

Itthon meg viheted láthatatasra a gyerekeid, annak az apának, aki szetverte előtte a fejed kalapáccsal..

Teljes mértékben elitelem, hogy 18 év alatti gyerekek nemet valtoztassanak műtéttel és hormon kezeléssel, de nekünk magyaroknak is lenne miért aggódni, itt sincsenek biztonságban a gyerekek, nem őket védi a törvény sok esetben

Inkább a saját ugyeinkkel kéne foglalkozni, nem Kanadaval

2020. jan. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%

Abszurd hazugságokat állít ez a nő.

Azt, hogy szülői beleegyezés nélkül történik ilyesmi, titokban ráadásul.


Amit az egyik válaszoló írt, ott egyrészt a szülő döntött, aztán a bíróság.


Amellett, hogy a tényeknél maradjunk.

Ezek ultraritka, elszigetelt esetek.

Az, hogy 18 év pedig ki mit csinál a saját testével, nemhogy a Fidesznek, de jóformán senkinek sincs köze.

2020. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
31%
Szörnyű,így is rengeteg hülye van ebben az országban,el sem merem képzelni mit szűrhetnek le ebből a buta emberek,akik eddig sem voltak a helyzet magaslatán.
2020. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
30%

Először is, aki eddig azt válaszolta, hogy ILYEN NINCS KANADÁBAN, az hol él?


Aztán, Kanadában az oktatás decentralizált, szóval, ahol a nő élt, nyugodtan előfordulhatott, még akkor is, ha másik school boardon nem.


Aztán a nő nem mondott olyasmit, hogy Az óvodai TANTERV keretébeN. A mi fogalmaink szerinti tanterv nincs is, mellesleg, esetleg csak privát iskolában.


A nőnek meg nem "most jutott eszébe", hanem MOST jelent meg a könyve, valami Kanadában anyának lenni vagy mi címmel, ez volt a beszélgetés apropója.


Mondok én Torontóban megtörtént esetet, ha olyan nagyon RÖHÖGNI akarsz, kérdező.

Egy 50 körüli, 5-6 gyerekes apa kitalálta, hogy ő végülis egy 6 éves kislány. Talált is egy párt, akik befogadták, hogy 6 éves kislányként törődnek vele, babáztak, játszottak, amit kell, és szörnyen felháborodtak, hogy először nem akarták az ő 50 éves férfinek kinéző 6 éves kislányukat bevenni a helyi iskola első osztályába. Perelték is az iskolát, hogy ez diszkrimináció és intolerancia. De mindig vannak eszetlen szülők, akik szívesen látták a saját gyerekeikkel egy osztályban. Ha meg egy normális 6 éves gyereknek problémája van a túlkóros osztálytárssal, sebaj, járhat pszichológushoz, van elég.

2020. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%

7: "Amit az egyik válaszoló írt, ott egyrészt a szülő döntött, aztán a bíróság."


Melyik szülő? Mindkét szülő?

De még ha mindkettő egyet is értett ebben: joga van két dilis szülőnek tönkre tennie a saját gyerekét?

2020. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!