Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Mennyit kellene...

Ellenzékiek! Mennyit kellene a Fidesznek emelnie a béredet ahhoz, hogy rájuk szavazz?

Figyelt kérdés
Mennyi lenne az, akár százalékban, akár konkrét összegben kifejezve, hogy rájuk szavazz, és ne az ellenzékre? Mi lenne az a pont, ami felett protestálnátok? Esetleg milyen egyéb feltételek esetén szavaznátok át?
2020. jan. 19. 21:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%

Ha kapnék annyi pénzt, hogy a rossz állami fenntartású kórházak helyett bármilyen bajommal bármikor mehessek magán orvoshoz, hogy járhassak magán iskolába vagy később be tudjam iratni a gyerekeimet magán sulikba, esetleg fizetni tudjam ha állami suliban fizetős szakra megy, tehát ha annyival emelnék a fizum, amivel minden államilag elrontott intézményt kikerülhetek, akkor átszavaznék.

Ha mindent meg tudnék fizetni, akkor pont nem érdekelne hogy hol milyen rossz körülmények vannak. Lehet hogy nem tűnök valami együttérzőnek, de ha a fidesz felajánlaná hogy ehhez megkapom az anyagi forrásokat, cserébe rájuk kell szavaznom, szó nélkül vállalnám. Utána felőlem annyit lopnak amennyit akarnak, meg épülhet minden utcasarkon stadion :D

2020. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%

Elég buta kérdés, a kormánypártnak ugyanis nem az a feladata, hogy emelgesse a béreket.

A Fidesszel az a probléma, hogy korruptak, begyepesedettek, a Horthy-rendszert restaurálják, a miniszterelnök pedig azt hiszi, hogy az ország és a benne élő emberek az ő tulajdonát képzik.

2020. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Ha támogatnák a lakásszerzést, és nem csokra gondolok. Ha valaki egyedülálló, vagy nem akar gyereket, az nem is ember?
2020. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Ha én is kereshetnék olyan nettó 1 milliót, mint ők, akkor simán szavaznék rájuk.
2020. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%

Uniós fizetést az uniós árak mellé.

Ha rendbe rakná az egészségügyet, a közutakat, a tömegközlekedést, lenne normális közbiztonság, lenne esélyem rá hogy nyugdíjt kapjak és ne keljen esetleg 65 éves koromig dolgoznom vagy tovább. Ha tudnék akár egy lakást vagy házat venni szingliként is, anélkül hogy vállalnék magamra 3 gyereket (bár ha jó módban élnék, mert jó a fizum meg minden, akár benne is lennék, de ez legyen az én meg a majdani feleségem döntése és ne egy feltétel, hogy házat tudjak venni).

Ha ezek teljesülnének olyan x-et huznék a fideszre, hogy még az űrből is látszódna. Nem érdekelne, hogy egy mentálisan sérült egyén lopja szét az országot, meg halmozza a milliárdokat, mikor én is elég jól keresnék, lenne munkám (itt jutott eszembe, hogy teremntsen munkahelyeket, akár gyárakat is az elmaradott részeken, pl Szabolcs megyében) házam, normális nyugodt életem. Én csak ennyit szeretnék. Ezt megtudná Orbán is adni, ha nem a saját zsebét tömné, hanem kicsit szórna mellé is a por népnek. Ha megadná nem akarnám leváltani mert minek?? Ezért akarunk ellenzéket, hogy esély legyen arra, hogy élhető ország legyen, ha mindíg uniós szinten állnánk (esetleg a toppon is), akkor minek szavaznánk egy olyan emberre aki nem biztos hogy tartja a színvonalat?? Ki akarna utána elmenni külföldre is, mikor kb ugyan annyit kapna, esetleg kevesebbet is?? Itt lenne a családja, lenne munkahelye, dolgozhatna a családja közelében, szerintem ez is sokat érne már, nem mindenki jókedvből megy ki.

Ha minden meglenne amit leírtam szerintem akkor is egy szellemileg sérült, semmirekellő embernek tartanánk az Orbánt, mert mégis csak lop, de ugyanakkor ő lenne az aki felvirágoztatta az országot és nem adnánk semmiért, mert a mi nagyrabecsült tolvaj politikusunk lenne.

2020. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
44%
10kg krumpliutalvány/hó
2020. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%

Ha a fizetést úgy emelnék, hogy közben nem emelkednének ugyanolyan vagy nagyobb iramban az árak. Hiába van mondjuk 5 százalékkal több bérem, ha 10-15 százalékkal drágább lett minden.

Ha az oktatás színvonala is jobb lenne. Továbbá nem lenne ez a kegyetlen gyűlöletkampány és állandó ellenség keresés.

2020. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
18%
Feltétel nélküli alapjövedelem kellene, mert sokan nem szeretnek dolgozni, de velük nem foglalkozik a Fidesz...
2020. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
34%

Én olimpiát akarok, kilépést az EU-ból és még vagy 26 stadiont.

Ha ezt teljesítik, akkor a Fityeszre szavazok.

2020. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
Ha milliárdokat fizetnének akkor sem szavaznék rájuk. A Fidesz a múltat akarja , miközben mellettünk sorra lehagynak minket a Kelet-Eu-s országok.
2020. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!