Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fejlődés miért az erkölcsi...

Fejlődés miért az erkölcsi rendszer elhagyása?

Figyelt kérdés

Nem értem hogy miért de már Magyarországon is megjelent, és kiderült hogy nem is olyan új fogalom ez. Hiszen régen szocializmusba is ugyanolyan régi erkölcstagadás, és a nemzet megszüntetése volt a cél. Ez ellen lazadtak fel 56-ba, és a fejlődni képtelen, a komonizmusban felnevelkedett gyermekeiket is komcsinak nevelő, posztkommunista, bolsevik réteg még mindig ezt isteníti. Ezért mondom, hogy nincs piszkosabb vallás a szocializmusnál.


Nem tudom mi abban a nagy, hatalmas fejlődés, hogy minden évezredek folyamán felépített erkölcsöt és lerombolnak. Ez nem fejlődés, hanem vissza fejlődés. Az erkölcsöket szemelőtt tartva fejlődni, na az a fejlődés. Erkölcsös fejlődés az fejlődés, kert az emberek nem ösztönlények, az emberek tudnak gondolkodni, és az erkölcsök különböztetik meg őket a majmoktól meg a kutyáktól akik ott kint sétálnak, és oda ürítenek, és azzal sxlnk akivel akarnak. Nekem semmi bajom nincs velük, meg a kutyákkal, de a libbsikkel meg a komcsikkal sem, nekem egyedül a primitívizmussal van bajom, a hülyeséggel.



2020. jan. 20. 13:42
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
69%

Most csak én nem igazán értem, hogy a kérdezönek mi is a problémája, és miröl is szeretne itt írni?


"az emberek nem ösztönlények, az emberek tudnak gondolkodni, és az erkölcsök különböztetik meg őket a majmoktól meg a kutyáktól "


nekem erröl a mondat részedröl az jutott eszembe, hogy ha a titkárnö totál meztelen megy be dolgozni, akkor sincsen senkinek joga öt molesztálni, vagy megeröszakolni vagy akár megjegyzést tenni rá, mert ugye a titkárnö csak természetes mivoltjában jött be, és a több férfi " nem ösztönlények, az emberek tudnak gondolkodni, és az erkölcsök különböztetik meg őket a majmoktól meg a kutyáktól "


A politikának és az erkölcsöknek mi köze van egymáshoz?

Egy ember nem attól lesz erkölcsös vagy erkölcstelen(ha tényleg létezik ilyen), hogy mit gondol politikailag... De akár vallásilag is...

2020. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen egyetértek veled, de az erkölcsöknek is fejlődnie kell, és mai szemmel az évezredes erkölcsök is barbárok lettek.


A középkori erkölcsök szerint pl. le kell vágni a tolvaj kezét, el kell égetni az eretneket, az öngyilkosokat tilos eltemetni temetőben, sőt elrettentő példaként fejjel lefelé kell a hullájukat keresztre feszíteni a falu határában, amíg a varjak szét nem csipkedik őket.


Még az 1980-as évekbeli erkölcsök szerint is pl. burkoltan elfogadott volt a nők molesztálása, a gyerekek verése, a melegek üldözése.



Még a mai erkölcseink is barbárok, mert pl. engedjük, hogy olyan emberek vezessenek országokat mint Orbán, Trump, Salvini, és Bolsonaro.


Állatokat tenyésztünk, rabszolgasorban tartjuk őket, majd kivégezzük és megesszük, ahelyett, hogy mind áttérnénk a vegán táplálkozásra.


Fegyverkezünk ahelyett, hogy a Világállam megalapítását készítenénk elő.


Mindenhonnan a szex folyik, ahelyett, hogy inkább arra nevelnénk az embereket, hogy logikus döntések alapján stabil kapcsolatot alakítsanak ki egy párral, akivel gyerekeket is biztos családi légkörben fel tudnak nevelni, a vadabb szexuális vágyaikat pedig szexjátékokkal és VR-szimulációkkal éljék ki.


Éltetjük a kapitalizmust meg a fogyasztói társadalmat, ahelyett, hogy mindenkinek szüksége szerint elosztanánk az erőforrásokat.

2020. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

Azoknak mondom akiknek még nincs kimisva az a agya! A nyugati liberálizmus legújabb termékei: [link]



Egyébként ha a titkárnő meztelenül megy dolgozni, vagy túl hivalkodóan viselkedik akkor ne csodálkozzon ha megerőszakolják. Különösen mert egyre több a muszlim, így főként nyugaton kell vigyázni, de ugyanúgy a transzgendereknek is nehogy molesztálják őket. De inkább maradnának a normális erkölcsöknél, mert ha utólagosan negbánják, kár valószínűleg sosem lehet olyan életük mint azelőtt volt. Az erkölcsöket nem szabad összemosni a törvényekkel. Igen a középkorban sokkal keményebb törvények voltak, nem hiába fordultak és alkották meg az egyházi bíróságokat, és kolostorokat amelyek az államtól függetlenül működtek, enyhébb szabályok és büntetések voltak, mert nem hatottak rájuk a törvények. Persze ha veszélyeztette valaki a bíborosok és az érsek meg az egyház hatalmát, azt megölték. Így tette ezt mindenki akkor a korban, nem kell csak ezt kiemelni. Mikor a liberálisok fellázadtak, egy csomó ártatlan embert kivégeztek csak úgy mondom!!!!!!

2020. jan. 20. 14:14
 4/42 anonim ***** válasza:
59%

"Nem tudom mi abban a nagy, hatalmas fejlődés, hogy minden évezredek folyamán felépített erkölcsöt és lerombolnak"


Mi is az amit leromboltak? Mik ezek az erkölcsök pontosan, amik ma már nincsenek?

2020. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Most ébrettél fel Csipkerózsika?
2020. jan. 20. 14:23
 6/42 anonim ***** válasza:
65%
Engem tényleg érdekel? Elismerem valóban nem tetszik, hogy jött ment munkások és parasztok egyenlőnek hiszik magukat és meg sem hajolnak előttem az utcán vagy boltba, az sem tetszik, hogy Pápaságot nem lehet már megvenni, és még tudnám sorolni. Remélem te is ezeket hiányolod.
2020. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
71%

"Egyébként ha a titkárnő meztelenül megy dolgozni, vagy túl hivalkodóan viselkedik akkor ne csodálkozzon ha megerőszakolják."

Vagy is te azt mondodo, hogy a nö legyen erkölcsös de a férfi ne, és ezen senki ne csodálkozzon.

2020. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Nem én éppen az ellenkezőjét hianyolom. Nekem vannak szabályok amelyeket be kell tartani, akkor is ha elmegyek egy másik országba, vegyük franciákat, németeket, de vannak akiknek nem kell, mert ők menekültek. Amikor a magyarok kimenekültek 56-ban nem így volt, segítettek, de dolgozni azért kellett. Most a Cigányok, a szegények, és a muszlimok nem dolgoznak mert megélnek a segélyből. Ez rendjén van? Nem hogy azt a pénzt a családokra költenék. De például egymás tisztelete is idetartozik, és nem bántottam senkit mert muszlim, ő se robbantsa fel a fejem az utcán. EGYENLŐ büntetések is hiányoznak. Aki lop az nem tudom hány évet kap a sitten, aki meg pedofil az haza mehet igaz?
2020. jan. 20. 14:35
 9/42 A kérdező kommentje:
a férfire is ugyanúgy vonatkozik/transz genderekre is/ melegekre is. ne legyen senki túl hivalkodó, mert bántani fogják vagy a nők, migránsok, melegek, férfiak. akár verbálisan is hogy öltözzön fel.
2020. jan. 20. 14:43
 10/42 anonim ***** válasza:
55%

"Amikor a magyarok kimenekültek 56-ban nem így volt, segítettek, de dolgozni azért kellett"


Ajánlom az osztrák belügyminisztériumi jelentéseket, abból láthatod, hogy akkori magyarok sem annyira érezték magukat komfortosan a menekülttáborokban és mentek volna tovább.


"Most a Cigányok, a szegények, és a muszlimok nem dolgoznak mert megélnek a segélyből. Ez rendjén van? "


Hány muszlimmal találkoztál és hány nyugati országban voltál?


"De például egymás tisztelete is idetartozik, és nem bántottam senkit mert muszlim, ő se robbantsa fel a fejem az utcán"


Bezzeg a rendőrökre azokra nyugodtan rárobbanthatunk?


"Aki lop az nem tudom hány évet kap a sitten, aki meg pedofil az haza mehet igaz?"


Ez változó, most lopásért sem csuknak le mindenkit minden esetben, ahogyan pedofilok sem mehetnek mindig haza.

2020. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!